Xbox kolu mu PS5 kolu mu?

azucar22

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarda EA FC24 oynamak için kol almayı planlıyorum. Hangisini almam gerektiği konusunda karar veremedim. Xbox kolu için çok daha uyumlu çalışıyor deniliyor. PS5 kolunda feedback yok ayrıca uygulama kurman gerekiyor deniliyor sizin tavsiyeniz ne yönde olur? Feedback özelliği Xbox kollarında oluyor mu? Düzgün çalışıyor mu?
İkisinin de artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarda EA FC24 oynamak için kol almayı planlıyorum. Hangisini almam gerektiği konusunda karar veremedim. Xbox kolu için çok daha uyumlu çalışıyor deniliyor. PS5 kolunda feedback yok ayrıca uygulama kurman gerekiyor deniliyor sizin tavsiyeniz ne yönde olur? Feedback özelliği Xbox kollarında oluyor mu? Düzgün çalışıyor mu?
Bilgisayar için kesinlikle Xbox, program yok driver yok. Bağla kullan rahatlık.

Hocam Xbox kolu daha çok yarış falan için. FIFA'da bence PS kolu çok daha iyi. RPG oyunlarında da öyle.

PS kolu alırsanız DS4Windows ile falan uğraşacaksınız. En iyisi Xbox kolu almak.

Geri
Yukarı