Xbox kolunun pili çok çabuk bitiyor

Titreşim önemli faktör. Forza Horizon 4 oynarken çok daha hızlı bitiyordu piller. (Arabaları sürekli çamurda, dağda tepede sürdüğüm için rumblelar hiç durmuyor 😂 )
Aynen o farkediyor. Forza'da düz gitmediğim için benimde baya titriyor. Bir süre sonra kolum uyuşuyor sırf bu yüzden. Bazende masaj yapmış gibi oluyor. Birde şimdi F1 2018'de çok titriyor. Düz yolda gitsem bile. Bu 2 oyun çok yiyor pili şuan.

Bende de 10-15 dk olmasa da 2-3 saat dayanıyor piller ve ben şu an uzun bir kablo ile kullanıyorum kolumu. İlk mesajım bu arada yanlış bir şey yazdıysam kusura bakmayın :)

Bende de 10-15 dk olmasa da 2-3 saat dayanıyor piller ve ben şu an uzun bir kablo ile kullanıyorum kolumu. İlk mesajım bu arada yanlış bir şey yazdıysam kusura bakmayın :)
FarCry 5'i kablo ile oynamıştım. Bluetooth ile bağladığımda XBOX 360'ın tuş iconları ekrana geliyordu. Yalnızca kablo ile bağlayınca XBOX One iconları ile oynayabiliyordum.

Ben Xbox One S kolu ile Bim pili kullanıyordum. Bu ürünü alıp kurtuldum. Titreşim kapalı kullanıyorum.

Ben bu şekilde çözdüm.

Alternatif pil;

Tabii bir pilin 15 dakikada bitmesi hiç normal değil. Aynı pili başka bir yerde kullanarak dene. Kontrolcünde sıkıntı olabilir.
Bu şarj cihazı işe yarar mı?
P00812-171505.jpg

Ben sadece Forza Horizon 4 oynuyorum XBOX One S'de.
PC üzerinde kullanıyorum. Bluetooth için özellikle One S'in Kontrolcüsü gidip aldım. Ayrıca WiFi dongle ile vs uğraşmak istemediğim için. Windows üzerinde bir oyun kontrolcü destekliyorsa XBOX'ın kontrolcüsü ek bir ayar vs yapmaya gerek duymadan sorunsuz çalışıyor.
PC için alınabilecek en iyi kontrolcü diyebilirim.

Yarar ama pil alırken yanında alet ile alırsan pek bir fiyat farkı olmuyor. Ben o attığını doluluk oranı ölçmek için kullanıyorum.

O attığın linkte sadece alet satılıyor eğer pil ile almak istersem 225 TL yazıyor.
Peki GP piller nasıl, kullanan var mı?

Geri
Yukarı