Xbox kumanda pilİ çabuk bitiyor

medya7beni

Hectopat
Arkadaşlar 5 6 günde Duracell piller bitti. Normalde 30 gün filan gidiyor diye duymuştum. Kolun yanında gelen Duracell pillerde mi sıkıntı var acaba? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 5 6 günde Duracell piller bitti. Normalde 30 gün filan gidiyor diye duymuştum. Kolun yanında gelen Duracell pillerde mi sıkıntı var acaba? Cevaplarsanız sevinirim.
Xbox kumandasına takılan pillerin hiç biri 30 gün gitmez. (çok para olanlar hariç belki gidebilirler ama çok masraflıdır.) Size tavsiyem şarj edilebilir pil almanızdır.

GP Powerbank PB420 Pil Şarj Cihazı + 4'lü ReCyko 2700 Serisi Fiyatı

Bu ürünü tavsiye edebilirim.

Benimde öyle oluyordu. Duracell'in farkını o zamanlar anlamıştım. Ama yine de çok oynarsam Duracell bile 1 hafta bile gitmiyordu.

Xbox One'mı 360'mı? İkisi de pilli idi. Benim 3 liraya aldığım 4'lü AA piller bile 2 ay gidiyordu.

Duracell bozdu abi.

Madem kalkıp pile 10+ lira para veriyorsun. Almışken şarj edilebilir al. Uğraşma pillerle. 2 paket şeklinde 2x2 alsan, ikisi bitince diğer ikisini tak ve şarj et. bitince değiştir ve şarj et. Yada batarya sistemini al ama Xbox, TR'de yaygın olmadığı için aksesuarlarını bulmak zor.

Xbox One'mı 360'mı? İkisi de pilli idi. Benim 3 liraya aldığım 4'lü AA piller bile 2 ay gidiyordu.

Duracell bozdu abi.

Madem kalkıp pile 10+ lira para veriyorsun. Almışken şarj edilebilir al. Uğraşma pillerle. 2 paket şeklinde 2x2 alsan, ikisi bitince diğer ikisini tak ve şarj et. bitince değiştir ve şarj et. Yada batarya sistemini al ama Xbox, TR'de yaygın olmadığı için aksesuarlarını bulmak zor.
2 ay mı ? Sanırım haftada bir falan oynuyordunuz. :D

Günde +10 saat oynarken haftada 1 pil değiştiriyordum. Şimdi haftada 3-5 saat anca oynayabiliyorum 1.5 ayı geçti yine bitmedi. :D Çok fazla oynuyorsanız uzun bir USB kablo ile oynayın derim. Aksi taktirde sürekli pil değiştirmeniz gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı