Xbox kolunun pili çok çabuk bitiyor

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar ben normal de 5 TL'lik piller kullanıyordum ama baktım onlar hemen bitiyor. Duracell pil aldım ama hala aynı sorun var.
Bazen 10 gün dayanıyor pil bazen ise sadece 15 dk sonra piliniz azaldı diye uyarı yazısı veriyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Duracell'in 1300 mAh kapasiteli şarjlı pillerini kullanıyorum. 1 çift pil 15-18 saat rahat gidiyor.
1597251734820.png

Çiftler karışmasın diye etiketledim. Oyun ortasında biterse "Tactical Reload" yapıyorum. O çift bitene kadar önceki çiftler şarj olmuş oluyor.

Ben bu şekilde çözdüm.

Alternatif pil;

Tabii bir pilin 15 dakikada bitmesi hiç normal değil. Aynı pili başka bir yerde kullanarak dene. Kontrolcünde sıkıntı olabilir.

Merhabalar ben normal de 5 TL'lik piller kullanıyordum ama baktım onlar hemen bitiyor. Duracell pil aldım ama hala aynı sorun var.
Bazen 10 gün dayanıyor pil bazen ise sadece 15 dk sonra piliniz azaldı diye uyarı yazısı veriyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çok normal bende de Xbox One S kolu vardı PC'de oynamak için pil dayanmıyordu joysticke normal yani ben şu anda Micro USB kablo ile oynuyorum.

2500 mAh pil kullanıyorum ben şahsen. Baya gidiyor. Birazda konsolun ne kadar titrediğine bağlı. Çok titreşmesi de şarjı bir tık daha hızlı götürüyor diye biliyorum. Ama düşündüğünden daha hızlı tükeniyorsa garanti varsa gösterebilirsin.
Titreşim önemli faktör. Forza Horizon 4 oynarken çok daha hızlı bitiyordu piller. (Arabaları sürekli çamurda, dağda tepede sürdüğüm için rumblelar hiç durmuyor 😂 )

Titreşim önemli faktör. Forza Horizon 4 oynarken çok daha hızlı bitiyordu piller. (Arabaları sürekli çamurda, dağda tepede sürdüğüm için rumblelar hiç durmuyor 😂 )
Bak bunu düşünmedim ben hep F1 oynuyorum o yüzden hızlı bitiyor olabilir, siz sorunu nasıl çözdünüz?

Geri
Yukarı