Xbox Live Gold üyeliğini Game Pass'e Yükseltme

Mert Polatt

Kilopat
Daha fazla  
Bugün Xbox Series S siparişi verdim. Xbox Game Pass üyeliğim var fakat internette Game Pass yerine 12 ay veya 36 ay Live Gold üyeliği alıp Game Pass'e yükseltildiğinde çok daha ucuza geldiği söylenilmiş. Konu hakkında bilgisi olan biri yazabilirse sevinirim.

12 ay Live Gold+1 ay Ultimate= 13 ay Game Pass Ultimate.
24 ay Live Gold+1 ay Ultimate= 25 ay Game Pass Ultimate
36 ay Live Gold+1 ay Ultimate= 37 ay Game Pass Ultimate.
Dikkat etmeniz gereken nokta ilk önce Live Gold üyeliğini tanımlamanız lazım en son 1 aylık Ultimate üyeliğini tanımlarsanız Live Gold'lar Ultimate hesaba dönüşür.

12 ay Live Gold+1 ay Ultimate= 13 ay Game Pass Ultimate.
24 ay Live Gold+1 ay Ultimate= 25 ay Game Pass Ultimate
36 ay Live Gold+1 ay Ultimate= 37 ay Game Pass Ultimate.
Dikkat etmeniz gereken nokta ilk önce Live Gold üyeliğini tanımlamanız lazım en son 1 aylık Ultimate üyeliğini tanımlarsanız Live Gold'lar Ultimate hesaba dönüşür.

Şu an hala geçerli mi?

@yodayoucancallme Öncelikle teşekkür ederim. Biraz önce dediğiniz gibi yaptım. Önce yeni bir outlook hesabı aldım sonra live gold kodu aldım tanımladım son aşama olarak game pass ultimate yükseltmesi yaptım. Aboneliklere baktığımda 1 yıllık game pass ultimate var gibi görünüyor fakat aylık abonelik yenileme gibi bir yazı var orayı anlamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-07-13 21.44.11.png
    Ekran Resmi 2021-07-13 21.44.11.png
    772,2 KB · Görüntüleme: 59
@yodayoucancallme öncelikle teşekkür ederim. Biraz önce dediğiniz gibi yaptım. Önce yeni bir Outlook hesabı aldım sonra Live Gold kodu aldım tanımladım son aşama olarak Game Pass Ultimate yükseltmesi yaptım. Aboneliklere baktığımda 1 yıllık Game Pass Ultimate var gibi görünüyor fakat aylık abonelik yenileme gibi bir yazı var orayı anlamadım.

Bu bir yıllık üyelik bitince geçerli olacak o aylık 45 lira.

Yeni konular

Geri
Yukarı