Xbox Minecraft Java'da her ay 85 TL çekecekmiş gibi gösteriyor

RowLex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Xbox'a yeni bir ürün gelmiş içeriği Minecraft Java ve bedrock üstelik 85TL. Bunu duyunca aldım ama aldıktan sonra üyelik olarak geldi (Game Pass almadım direkt satın ala basıp ürünü aldım) ve şu anda her ay 85TL çekecekmiş gibi gözüküyor. Sizce her ay çeker mi iade edeyim mi yoksa dursun mu?
Edit:Sorun çözüldü kart uygulaması çekilen her parayı abonelik olarak gösteriyormuş.

Son düzenleme:
Xbox'a yeni bir ürün gelmiş içeriği Minecraft Java ve bedrock üstelik 85TL. Bunu duyunca aldım ama aldıktan sonra üyelik olarak geldi (Game Pass almadım direkt satın ala basıp ürünü aldım) ve şu anda her ay 85TL çekecekmiş gibi gözüküyor. Sizce her ay çeker mi iade edeyim mi yoksa dursun mu?

Büyük ihtimalle Papara kullanıyorsunuz her ay çekmez bu Papara'nın hatası.

Papara hatası o abonelikmiş gibi algılıyor ödemeyi içiniz rahat etsin istiyorsanız kapatın ama çekmeyecektir.

Çözülmüş zaten :D

Edit: Sorun çözüldü kart uygulaması çekilen her parayı abonelik olarak gösteriyormuş.

Hocam 85 TL ödeme yaptığımızda oyunla birlikte Premium hesapta veriyor mu?

Hocam Premium hesap diye bir şey yok hesap satanların uydurduğu bir şey o. Orijinal Minecraft hesapsız oynanamaz zaten.

Güzel bilgilendirme teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı