Xbox One 7.nesil kol PC'ye bağlanır mı?

Ediz341

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,2. el bir Xbox kolu bakıyordum amacım PC'den kablosuz şekilde oyun oynamak uygun fiyata 7.nesil bir Xbox One kolu buldum fakat ilanı yazan arkadaş PC'ye sadece kablo ile bağlandığını belirtmiş bu doğru mudur sizce? 7.nesil kol Bluetooth ile bağlanabilir mi? Kolun fotoğrafınıda koydum bu arada yardımcı olursanız sevinirim.

resim_2023-07-14_165128796.png

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun Bluetooth desteği yok. Bluetooth desteği olan kollarda, Xbox ambleminin olduğu yer de beyaz olur. Kolun sadece arka kısmı siyahtır. Eğer amblemin etrafı da siyah ise bu kolun Bluetooth desteği olmadığını gösterir. Yani ön kısmı tamamen beyaz olmalı Bluetooth için. Satıcı doğru belirtmiş kolun özelliklerini.

Bunun Bluetooth desteği yok. Bluetooth desteği olan kollarda, Xbox ambleminin olduğu yer de beyaz olur. Kolun sadece arka kısmı siyahtır. Eğer amblemin etrafı da siyah ise bu kolun Bluetooth desteği olmadığını gösterir. Yani ön kısmı tamamen beyaz olmalı Bluetooth için. Satıcı doğru belirtmiş kolun özelliklerini.

Tamam teşekkürler peki biliyorsanız SteelSeries stratus XL modelini önerir misiniz?

Geri
Yukarı