Çözüldü Xbox One Controller 8. nesil vs. 9. nesil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

380015

Hectopat
8. nesil 750 TL 9. nesil ise 1000 TL'ye satılıyor. PC'de oyun oynamak için alacağım. Açıkcası iki nesil arası bir fark göremedim paylaş butonu eklenmiş ayrıca dpad 4 tuş olmaktansa 6 yöne göre olmuş sanırım bilmiyorum. Arada ki farkı verip 9. nesil mi almalıyım yoksa 8. nesil mi? Konuya hakim biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bence etmez 8. nesil kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu arada fark için karşılaştırma tablosu işini görür sanırım.
Bütçe sıkıntısı yoksa 9.nesil alın. Varsa 8.nesil alın. Bir de acelesi yoksa 9.nesil için indirim bekleyebilirsin ancak o zamana kadar fiyatlar artabilir malum ülkenin hali.

Bence 8. nesil gayet iyi ve işinizi görür. Ayrıca Dpad'de 6 yön yok sadece aralar dolmuş gene 4 yönlü.

Bende öyle düşünüyorum açıkçası 250 TL verecek bir fark göremedim. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Bütçe sıkıntısı yoksa 9.nesil alın. Varsa 8.nesil alın. Bir de acelesi yoksa 9.nesil için indirim bekleyebilirsin ancak o zamana kadar fiyatlar artabilir malum ülkenin hali.

Bütçe sıkıntım yok ama fiyatların düşeceğini düşünmüyorum özellikle dolar her gün rekor tazelerken. 8. nesil ve 9. nesil arasında ki fark 250 TL eder mi ki?

Bence etmez 8. nesil kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu arada fark için karşılaştırma tablosu işini görür sanırım.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2020-11-03_000523_www.hepsiburada.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-11-03_000523_www.hepsiburada.com.png
    82,4 KB · Görüntüleme: 6.923
Çözüm
Teşekkür ederim hibrit yön düğmeleri nedir?
Biraz araştırdım ekte bulunan görselde buldum. Yön tuşlarının altıgen haline deniyormuş. İlk attığım resimde gözüken eski nesil elit kontrolcü yön tuşları değiştirilebilir olduğu ve eski ok tuşları da takılabildiği için eklememişler sanırım ama yine de saçma olmuş.

Dosya Ekleri

• 550x556.jpg
    550x556.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 4.192
Biraz araştırdım ekte bulunan görselde buldum. Yön tuşlarının altıgen haline deniyormuş. İlk attığım resimde gözüken eski nesil elit kontrolcü yön tuşları değiştirilebilir olduğu ve eski ok tuşları da takılabildiği için eklememişler sanırım ama yine de saçma olmuş.

Teşekkür ederim hocam. 8. nesil sipariş verdim. 👍

Geri
Yukarı