Xbox One kontrolcüler'deki model numaraları nedir?

FarukBey

Decapat
Merhabalar, Xbox One Gamepad alacağım. Alırken ilanlarda sürekli model numaraları vs. yazıyor. Yeni alacağım Gamepad'i Xbox One S konsoluma ve bilgisayarıma bağlayacağım. Bende model 1708 Gamepad var. Modellerin arasındaki fark nedir? Hangi model ve sonrasını almalıyım?

humingbirdie

Centipat
Ülke farkı oluyor.

KS
FarukBey

FarukBey

Decapat
Tam olarak nelerin değiştiği önemli. Herhangi bir Xbox One Gamepad alsam cihazıma bağlayabilir miyim?

humingbirdie

Centipat
Tam olarak nelerin değiştiği önemli. Herhangi bir Xbox One Gamepad alsam cihazıma bağlayabilir miyim?
Kablolu olarak bilgisayara hepsi bağlanabiliyor ama bluetooth istiyorsan ortası parlak olmayanlardan alacaksın.

Dosya Ekleri

• one.jpg
    one.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 6
  • s.jpg
    s.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 6
KS
FarukBey

FarukBey

Decapat

humingbirdie

Centipat
Beyazlarda da olay aynı mıdır?
Benim hiç konsolum olmadı pek bilmiyorum ama zaten beyaz kol one s de var sadece o yüzden sorun olmaz bende yeni aldım ama bluetooth performansı çok iyi değil rekabetçi oyunlarda kablolu kullanmak gerekebilir fiyat çok fazla.

KS
FarukBey

FarukBey

Decapat
Benim hiç konsolum olmadı pek bilmiyorum ama zaten beyaz kol one s de var sadece o yüzden sorun olmaz bende yeni aldım ama bluetooth performansı çok iyi değil rekabetçi oyunlarda kablolu kullanmak gerekebilir fiyat çok fazla.
Rekabetçi oyunlar oynamıyorum. Genellikle futbol felan. Mesajlarınız için teşekkür ederim. :)

Yukarı