Xbox One nasıldır?

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Normalde 1660 alma düşüncesiyle sistemimi satın almıştım. Sonra fiyatlar artınca 1050 Ti alırım dedim. Onlar da bayağı uçunca ekran kartından vazgeçtim ve oyun için konsol almaya karar verdim. Xbox One nasıl bir konsoldur? Onun yerine PS4 al gibi yorumlar yazmazsanız sevinirim. PS4'de tek üzüleceğim oyun Marvel Spider-Man ve God of War olur ama çok sorun değil benim için. Game Pass kullanacağım için oyun derdim olmayacak. 500GB'lık One iş görür mü? Cihazda çizik yok. Yanında 1 adet kol veriliyor (yanına 1 adet daha alacağım) ve fiyatları ortalama 1200-1400 arası değişiyor. Sizce alınır mı? One S'ler de çevremde en uygun temiz ve yanında kol olanlar 2K'dan başlıyor arada ciddi fark var.
Not; 1080p 144Hz 24 inç monitör ile kullanılacak. Arada bir 60Hz 4K 49 inç TV'ye bağlanıp film izlenecek ve Forza Horizon 5 oynanacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok eski değil mi? Artık günümüz oyunlarını kaldıramıyor. Kaldırsa bile oynanamayacak haldeler. Konsol oyunculuğu bitecek gibime geliyor. Tabi ki yine de sizin kararınız. Bu bütçeyi daha nasıl değerlendirebiliriz onu da bilmiyorum.

Merhaba. Normalde 1660 alma düşüncesiyle sistemimi satın almıştım. Sonra fiyatlar artınca 1050 Ti alırım dedim. Onlar da bayağı uçunca ekran kartından vazgeçtim ve oyun için konsol almaya karar verdim. Xbox One nasıl bir konsoldur? Onun yerine PS4 al gibi yorumlar yazmazsanız sevinirim. PS4'de tek üzüleceğim oyun Marvel Spider-Man ve God of War olur ama çok sorun değil benim için. Game Pass kullanacağım için oyun derdim olmayacak. 500GB'lık One iş görür mü? Cihazda çizik yok. Yanında 1 adet kol veriliyor (yanına 1 adet daha alacağım) ve fiyatları ortalama 1200-1400 arası değişiyor. Sizce alınır mı? One S'ler de çevremde en uygun temiz ve yanında kol olanlar 2K'dan başlıyor arada ciddi fark var.
Not; 1080p 144Hz 24 inç monitör ile kullanılacak. Arada bir 60Hz 4K 49 inç TV'ye bağlanıp film izlenecek ve Forza Horizon 5 oynanacak.

Forza Horizon 5 için SE iyi olacağını düşünmüyorum. Şunu da ekleyeyim. 6600 XT ile 1 ay geçirip bugün PS4 de bir RDR2 Online gireyim dedim. 30 FPS iğrenç geldi. Bence yeni nesil konsol al.

Son düzenleyen: Moderatör:

1400TL'ye bakıyorum maksimum. Onun üstüne çıkarsam ekran kartı almak daha mantıklı geliyor.
Öyle değil. 1400tl ye alacağınız ekran kartıyla konsol karşılaştırılamaz şuan. Konsola denk ekran kartları şuan 5000-6000 civarında.

Forza Horizon 5 için SE iyi olacağını düşünmüyorum. Şunu da ekleyeyim. 6600 XT ile 1 ay geçirip bugün PS4 de bir RDR2 Online gireyim dedim. 30 FPS iğrenç geldi. Bence yeni nesil konsol al.

30FPS için sorun yok zaten PC imde de FH4 35-40FPS oynadım. O konsol 30FPS FH5 oynatır diye düşünüyorum. Oynatmaz mı? Eğer oynatmazsa FH4 indiririm pek sorun olmaz. Bir de 2. el CD olarak WWE 2K20-19 almayı düşünüyorum.
Öyle değil. 1400TL'ye alacağınız ekran kartıyla konsol karşılaştırılamaz şu an. Konsola denk ekran kartları şu an 5000-6000 civarında.

Şöyle deyim; 1400 üstüne çıkarsam kasaya 1050 Ti alacağım ama o parayı da 1050 Ti'a veresim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı