Xbox One S Nasıldır?

KS
GothicBlackMetal
En iyi cevaplar
0
Bu dediğiniz şey paralı mı onu anlamadım. Paralı ise ne anlamı var ki Apex almanın mesela?

Edit: Alacağım oyunlar Jedi Fallen Order, AC Odyssey ve Shadow of War şimdilik. Ve bir de Online tabanlı oyun.

MrClutchh

Kilopat
En iyi cevaplar
1
Bu dediğiniz şey paralı mı onu anlamadım. Paralı ise ne anlamı var ki Apex almanın mesela?
Xbox Live için söylediyseniz, online servisleri kullanabilmek için PS4 ve Xbox One neslinden itibaren online servis hizmetinin ücretini ödemeniz gerekiyor. Online oyuna katılabilmenin yanı sıra aylık olarak size birkaç oyun hediye ediyorlar, dijital marketten alacağınız oyunlarda indirim sağlıyorlar.

KS
GothicBlackMetal
En iyi cevaplar
0
Bakayım. İyice araştırıyorum zaten. Konsol'u alırken, üç oyun ile sınırladım şimdilik o yüzden ekledim. Belki onu çıkartıp, başka bir oyun eklerim. Gamepass de olmayan.

Optisyen.Adnan

Picopat
En iyi cevaplar
0
Şöyle, internetin olsa bile Online oyun oynamak için Xbox Live Gold alman lazım. Her oyun için geçerli bu. One S kullandım ilk defa konsol alacaksan, iyi bir bilgisayarın yoksa gayet güzel bir konsol. Attığın linkteki fiyat çok yüksek tabii ki de biraz araştır ikinci el alabilirsin.

Yukarı