Xbox One S 1080p için yeterli mi?

TheWolverine07

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Bilgisayarımda bulunan GTX 1050 ekran kartının yeni oyunlara yeterli gelmemesinden ötürü bir konsol almak istiyorum (2. el). 1500 TL civarına 1 sene garantili Xbox One S var yaşadığım şehirde. Benim sorunum ise: 1080p ayarlarda RDR2, Cyberpunk 2077, AC serisi FH4 gibi oyunları kasmadan oynatabilir mi?

Dostlar merhaba. Bilgisayarımda bulunan GTX 1050 ekran kartının yeni oyunlara yeterli gelmemesinden ötürü bir konsol almak istiyorum (2. el). 1500 TL civarına 1 sene garantili Xbox One S var yaşadığım şehirde. Benim sorunum ise: 1080p ayarlarda RDR2, Cyberpunk 2077, AC serisi FH4 gibi oyunları kasmadan oynatabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 1080 p oynuyorum sorun yok hatta 4k desteği de geldi diye biliyorum. Isınınca ufak kasmalar olabilir ki zaten o oyunlar Xbox için optimize olarak geliyor grafik ayarlarını değiştiremiyorsun kendi ayarlıyor.

Peki bu konsolllarda 30FPS PC de 60FPS'e eşit gibi söylentiler var. Bunlar gerçek mi yoksa söylenti mi?
Saçma sapan bir söylenti. Aradaki tek fark, konsollarda çoğu oyunda 30 FPS sabit ancak denk bir PC'de 30'un altına düştüğü için dalgalanma oluyor PC'de sadece. Ancak konsolda 30 FPS sabit olduğu için göz ona alışıyor ve garip gelmiyor.

Diğer bir soru One S garantili 1500tl bulunabiliyorken garantili One X 3000tl civarı bulunabiliyor iki katı fark var yani. Bu farkı vermeye değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı