Xbox One S 1TB alınır mı?

jurisz

Picopat
Öncelikle selamlar güzel bir Xbox One S
S buldum 1.800TL'ye ben ama pazarlikla 1.500e kadar düşürdüm sorum şu Xbox One S alınır mı? 2021 yılında güncel oyunları açar mı arkadaşlar belki de 3 4 yıl boyunca bir daha alamayacağım hiçbir şey beni üzer mi? Garantisi falan da varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi zorlarsanız Series S almanız daha mantıklı ama bütçenizi zorlayamıyorsanız 1500 TL'ye oyun için alınabilecek bence en iyisi One S gibi duruyor.

3.500'e kadar çıkarabilirsen Series S öneririm. One S alınabilir.

Adama 2 saat dil döktüm 1.500 yapabilmesi için 3.500 zor aslında konsolu seven insan da değilim ben bilgisayar fiyatları uçtuğu için konsola yöneldim en baba konsol bile 7000 8000 lira.

Adama 2 saat dil döktüm 1.500 yapabilmesi için 3.500 zor aslında konsolu seven insan da değilim ben bilgisayar fiyatları uçtuğu için konsola yöneldim en baba konsol bile 7000 8000 lira.
Xbox'a Chromium tabanlı yeni Microsoft Edge geldi. Bu sayede klavye mouse takıp bilgisayar gibi kullanabilirsin.

S buldum 1.800TL'ye ben ama pazarlikla 1.500e kadar düşürdüm sorum şu Xbox One S alınır mı? 2021 yılında güncel oyunları açar mı arkadaşlar belki de 3 4 yıl boyunca bir daha alamayacağım hiçbir şey beni üzer mi? Garantisi falan da varmış.

Alınmaz ben de ekran kartını sattıktan sonra aldım 1500 TL'ye Game Pass üzerinden oyunları oynamaya kalktım 3 hafta dayanabildim 3 hafta sonra 1600 TL'ye sattım hemen.

Performans olarak beğenmediğim için memnun kalmadım Forza, PES, FIFA falan oynayacaksan sorun yok fakat büyük oyunlar oynamak istersen sorun çıkartıyor.

Xbox'a Chromium tabanlı yeni Microsoft Edge geldi. Bu sayede klavye mouse takıp bilgisayar gibi kullanabilirsin.

Ciddi misin :D nasıl işliyor bu mesela Discord gibi uygulamalar kullanılabiliyor mu sesli de arkadaşınla oyuna falan girmem gibi.
Alınmaz ben de ekran kartını sattıktan sonra aldım 1500 TL'ye Game Pass üzerinden oyunları oynamaya kalktım 3 hafta dayanabildim 3 hafta sonra 1600 TL'ye sattım hemen.

Performans olarak beğenmediğim için memnun kalmadım Forza, PES, FIFA falan oynayacaksan sorun yok fakat büyük oyunlar oynamak istersen sorun çıkartıyor.

Ne gibi sorunlar açıklar mısın?

Series S gibi yeni nesil bir alet ülkemizde bile uyguna bulunabiliyorken bütçe arttırıp Series S alınması taraftarıyım. İlerde uzun süre kafa rahat olur. Bir bakıma da nerden baksan One S parasının 2 katını vermen lazım. Eğer bütçe çıkmıyorsa 1500'e One S de üzmez. FH4 gibi oyunları bile sıkıntısız oynatan cihaz en nihayetinde.

Geri
Yukarı