Xbox One S alınır mı?

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, insan arada oyun oynamak istiyor. Laptopum oyuna uygun değil. Bugün 4300GE'li sistem toplayacaktım ama vazgeçtim. Halihazırda bilgisayarım var ve o kadar vermek istemedim. Boş kasa bile olmuş 350-400TL. Çok sağlam bir esnaf abimiz var. Senelerdir yeri bellidir, her ürününe 12 ayda kendi garanti verir. Adam bu işe kendini adamış bildiğiniz.

Bu abimizin dükkanı PlayStation ve Xbox dolu. 500GB olanı 1800TL, 1TB olan 2000TL. Her ikisinde de çift orijinal kol mevcut. Asıl sorum Xbox One S hala alınır mı? Oyunlar da kasma donma yapmadan oynatır mı? Grafikler PS4 gibi herhalde ve o bana yeterli. NBAK21, FIFA21 tarzı oyunlar oynuyorum ama tabii Game Pass ile daha çok oynarım gibi.

Merhaba arkadaşlar, insan arada oyun oynamak istiyor. Laptopum oyuna uygun değil. Bugün 4300GE'li sistem toplayacaktım ama vazgeçtim. Halihazırda bilgisayarım var ve o kadar vermek istemedim. Boş kasa bile olmuş 350-400TL. Çok sağlam bir esnaf abimiz var. Senelerdir yeri bellidir, her ürününe 12 ayda kendi garanti verir. Adam bu işe kendini adamış bildiğiniz.

Bu abimizin dükkanı PlayStation ve Xbox dolu. 500GB olanı 1800TL, 1TB olan 2000TL. Her ikisinde de çift orijinal kol mevcut. Asıl sorum Xbox One S hala alınır mı? Oyunlar da kasma donma yapmadan oynatır mı? Grafikler PS4 gibi herhalde ve o bana yeterli. NBAK21, FIFA21 tarzı oyunlar oynuyorum ama tabii Game Pass ile daha çok oynarım gibi.
Spor oyunları için fazlasıyla yeterli exclusiveleri önemsiyorsan PS4 al derim ama Game Pass artısı daha ağır basıyor. Güzel bir konsoldur tavsiye ederim fiyatı da iyi. 1TB almanı tavsiye ederim.

Alınır 1 TB fakat acelesi yok dersen Series S al en azından daha uzun ömürlü olur.

Yüksek ihtimalle o ürün 2.el 3-4 senelik bir ürün ve satıcı 1 yıl garanti verse bile bu ürünün eski olduğunu değiştirmez ben sizin yerinizde olsam Xbox Series S alırdım.

Oyunlar optimize olarak geldiği için sıkıntı olmaz. Desteği fazla uzun sürmeyecek. Spor oyunların için ise biraz daha fazla süre oyun yapılır diye düşünüyorum. İmkan varsa elbette yeni nesil daha iyi olur.

O zaman az daha durup Series S alayım. Yeni monitör aldım yoksa direk alırdım. Geçen baktığımda fiyatı 3600TL’di, şimdi olmuş 3700 küsür. Ben alana kadar 4000TL olmaz inşallah. 😂

O zaman az daha durup Series S alayım. Yeni monitör aldım yoksa direk alırdım. Geçen baktığımda fiyatı 3600TL'di, şimdi olmuş 3700 küsur. Ben alana kadar 4000TL olmaz inşallah. 😂

Reis fiyatları yükseliyor ama ithilatçı garantiler yükseliyor Microsoft garantiler sabit diye biliyorum.

Geri
Yukarı