Xbox One S alınır mı?

Alınır, hala Game Pass desteği var, 2 yıl boyunca da güncel oyunlar gelir, yeni oyun desteği kesilince de yine kullanılır. Fiyatı da uygun.

Üzerine 2000TL ekleyip ikinci elde Series S alabilirim. Ama kullanım amacı dediğim gibi War Thunder ve diğer oyunları oynamak. Ben de kendim FIFA oynarım, her sene PC'den alıyordum artık bu konsoldan alırım diye düşündüm.

Eğer öyle oyunlar oynayacaksan One S al.

Yani şu an için bu oyunları düşünüyorum 13 yaşında kardeşim ileride başka oyunlar oynamak ister mi veya oynayacağı oyunlar yeni çıkan oyunlar olur mu diye zannetmiyorum genelde hikayeli oyunlardan ziyade multiplayer oyunları daha çok seviyor. Ben de FIFA oynamayı düşünüyorum sadece. Series S işimizi çok daha iyi görecekse bütçe arttırmaya çalışabilirim.

Üzerine 2000TL ekleyip ikinci elde Series S alabilirim. Ama kullanım amacı dediğim gibi War Thunder ve diğer oyunları oynamak. Ben de kendim FIFA oynarım, her sene PC'den alıyordum artık bu konsoldan alırım diye düşündüm.

Xbox Series S kullanıyorum, eğer alabilirsen al bence, ama One S ucuz olduğu için diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı