Xbox One S Controller ile Bluetooth Dongle

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Arkadaşlar ne zamandır almayı düşünüyordum. Bugün vergi haberlerini okuduktan sonra almaya karar verdim. Xbox One S Controller ile Ugreen Bluetooht Dongle 528 liraya geliyor. Bu ikili dışında öneriniz var mıdır? Şimdi alınır mı, ileride fiyat düşer mi sizce?

Bence alınmaz teknoleji cagındayız sürekli herşey değişiyor. Bugun ps4 alıyorsun 1 sene sonra yenısi cıkıyor. Teknolejiden cok başka şeylere yatırım yapmanı tavsiye ederim

Bence alınmaz teknoleji cagındayız sürekli herşey değişiyor. Bugun ps4 alıyorsun 1 sene sonra yenısi cıkıyor. Teknolejiden cok başka şeylere yatırım yapmanı tavsiye ederim
Gelecek olan vergiyi düşünürsek sence fiyatı daha da artar mı? Ocak ayında 298 liraydı. 😟

Artar mutlaka baksana dolar hergün çıkıyor. Ben bile PS4 V2 sipariş verdim orijinalli 300 iken bugun 500 TL çıktı hoş gerci 20 TL taksitle aldım.

Ben PC'de kullanacagım onun için aldım. PS4 İstanbul'da kaldı gidemiyorum almaya yasak var. Sendemii PC kullancaksın yoksa oyun konsolandamı kullancaksın.

Bende ilk başta Xbox s bakmıştım fakat tasarım konusunda PS4 kol daha hoşuma gitti ve bu yüzden almaya karar verdim DS4Windows diye bir programla kullanılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam. Gelsin detayları yazacagım.

Bende ilk başta Xbox s bakmıştım fakat tasarım konusunda PS4 kol daha hoşuma gitti ve bu yüzden almaya karar verdim DS4Windows diye bir programla kullanılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam. Gelsin detayları yazacagım.
Kararımı verdim. Bunu alacağım;

Çok fazla kullanmayacağım için bunu seçtim. Bu fiyat bandında "şunu al daha iyi." diyebileceğiniz model var mı?

Kararımı verdim. Bunu alacağım;

Çok fazla kullanmayacağım için bunu seçtim. Bu fiyat bandında "şunu al daha iyi." Diyebileceğiniz model var mı?

Beyendiğin gayet iyi. Fiyat konusunda makul buna eş değerde Rampage var oda daha ucuz ama çok şikayet var bu ona göre daha sağlam duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı