Xbox One S Controller ile Xbox One Wireless Controller aynı mı?

Alacağınız üründe kulaklık girişi var ise Xbox One S modelidir.

Alacağınız üründe kulaklık girişi var ise Xbox One S modelidir.

merhabalar Amazon.com: Xbox Wireless Controller - Gears of War 4 Crimson Omen Limited Edition: xbox one: Video Games alacağım ürün bu. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Çeviri kullandım fakat tam çevirmedi. Xbox One S bu oluyor değil mi?

N11'de indirim var şu an. Ben 329 TL'ye aldım Xbox One S Wireless modelini. Amazon'la uğraşmana değmez, tabii illa ki o modeli istemiyorsan.

"Precision controller compatible with Xbox One, Xbox One S, and Windows 10 " bilgi kısmında bunu yazıyor kullanabilirsin uyumlu ama sen direk Xbox One S gamepad mi istiyorsun.

Xbox One S bu oluyor değil mi?

Görsellerden alt kısmı göremediğim için pek emin değilim.

Eğer sol tarafında bunun gibi kulaklık girişi varsa S modeli olduğundan emin olabilirsiniz.

20190928_113435.jpg

Almadan önce satıcıya sorun derim.

Açıklamada Bluetooth teknolojisini barındıyor demişler. Bu muhtemelen Xbox One S. Siz yine de dediğim gibi satıcıyla iletişime geçin.

"Precision controller compatible with Xbox One, Xbox One S, and Windows 10 " bilgi kısmında bunu yazıyor kullanabilirsin uyumlu ama sen direk Xbox One S gamepad mi istiyorsun.
Aslında doğrudan Xbox One S istemiyorum. Bluetooth uyumlu olmasını istiyorum sadece. Xbox One için wireless adaptörü gerekiyormuş yanlış bilmiyorsam.
Görsellerden alt kısmı göremediğim için pek emin değilim.

Eğer sol tarafında bunun gibi kulaklık girişi varsa S modeli olduğundan emin olabilirsiniz.
Almadan önce satıcıya sorun derim.

Açıklamada Bluetooth teknolojisini barındıyor demişler. Bu muhtemelen Xbox One S. Siz yine de dediğim gibi satıcıyla iletişime geçin.
Teşekkürler. Ben de bulamadım. Satıcıya soracağım.
N11'de indirim var şu an. Ben 329 TL'ye aldım Xbox One S Wireless modelini. Amazon'la uğraşmana değmez, tabii illa ki o modeli istemiyorsan.
Almışken tam olsun dedim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı