XBox One S Gamepad Kopma Sorunu

fiesole

Hectopat
Daha fazla  
XBox One S Gamepad oyun oynarken aniden kopuyor. Işığı yanmaya devam ediyor yani bluetooth kopmuyor sadece oyunda kullanamıyorum. Alt Tab yapınca düzeliyor. Gamepadi güncelledim sıkıntı hala devam ediyor.

Bilgisayarda mı kullanıyorsunuz
Aygıt yöneticisinden, Bluetooth sekmesine girip sürücüyü güncelleştirin. Güncel sürücü yazılımını otomatik ara diyerek, son sürüm bluetooth sürücüsünü yükleyin. Windowsa gelen güncelleştirmelerle yüklenmiyor.

Dosya Ekleri

• photo_2020-01-24_10-08-15_LI.jpg
    photo_2020-01-24_10-08-15_LI.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleme:
Bunu da yaptım, güncel gözüküyor. Probleme anlam veremiyorum kopma yok aslında, çalışmayı durduruyor, alt tab yapınca düzeliyor.

Bir kere yaşadım bu sorunu. Onda da laptop ile eşleştirmiştim öncesinde. Masaüstüne geçince saçmalamaya başlamıştı. Laptop üzerinden aygıtı unutturunca düzelmişti. Böyle bir şey olabilir belki.

Bluetooth sürücü numaranızı paylaşır mısnız ekran resmini aygıt yöneticisinden
Umarım doğru şeyi koymuşumdur.

Bir kere yaşadım bu sorunu. Onda da laptop ile eşleştirmiştim öncesinde. Masaüstüne geçince saçmalamaya başlamıştı. Laptop üzerinden aygıtı unutturunca düzelmişti. Böyle bir şey olabilir belki.
Başka hiçbir bilgisayarda çalıştırmadım.

Dosya Ekleri

• 1579921374433.png
    1579921374433.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 136
BEnde de aynı sorun oldu Bluetooth sekmesindeki bütün aygıtları güncelleme arayarak güncelledim. Düzeldi. Ben de Ethernet
İle kullanıyorum. WiFi de var. Sonra yine koptu meğer WiFi açık kalmış nedenini anlamadım WiFi ile alakasını ama kapatınca düzeldi. İki aydır hiç kopma olmadı. Bence attığınız o ekran resmindeki bütün aygıtlar için sürücü var mı yok mu güncel Olan bir araştırın nette.
Bu arada bluetooth dongle kullanmıyorum. Intel bluetooth aygıtı anakartımda var. Bluetooth 5.0.

Yeni konular

Geri
Yukarı