Xbox One S ile yayın yapılır mı?

Aslında bende bu konuda pek bir şey bilmiyorum. Bizim arkadaş Discord'dan GTA 5 yayını açıyordu PC üzerinden. Belki bende konsoldan açabilirim diye düşündüm.
İnternetiniz iyise ve bir PC'niz varsa Xbox'ın PC üzerinde uygulaması var ordan Xbox'a bağlanıp da yayın yapabilrsiniz ama hem PC hem de iyi bir internet gerekiyor.

One S yayın yapmak için kaliteli değil. 720P kalitesinde yayın yaparsınız. Aynı zamanda 4K TV'de One S çok iyi gözükmüyor. Bunun dışında yayın yapmak için 100 Mbps destekli bir modem değil upload hızı yüksek bir altyapı gerekiyor. Amacınız profesyonel değil sadece arkadaşlarla vakit geçirmek ise tabii ki en ucuz yol olacaktır.

Evet arkadaşlar arasında olacak sadece kendimizi eğlendirmek için. Aynı fiyata PS4 Slim'de var. Hangisi daha iyi olur benim için?

Evet arkadaşlar arasında olacak sadece kendimizi eğlendirmek için. Aynı fiyata PS4 Slim'de var. Hangisi daha iyi olur benim için?
Kesinlikle biraz daha bekleyip Series S alın veya yurt dışından da alınabiliyor. Yok ben güvenemem dersen vergileri bekle Series X veya S al.

Ben Xbox tarafındayım, Game Pass sistemi üzerinden birçok oyuna sahibim. Bunun dışında açtığım son konuyu gözden geçirebilirsiniz. Amacınız öncelikle tam olarak hangi oyunları oynayacağınızdır. Deneyim olarak benzerler fakat PS tarafı artık çok pahalı. Ancak Xbox oyuncu sayısı Türkiye'de az olduğu için arkadaş bulmak ve oyun takas etmek zor olacaktır.

Açıkcası bence Türkiye şartlarında şu anda Game Pass çok avantajlı ben alacak olsam şu anda Xbox'tan kullanırım şansımı zira PS4'te oyun oynayamıyorum en sevdiğim seri crash: Bandicoot bile 400 lira olmuş...

Geri
Yukarı