Xbox One S laptopa bağlanırsa ekran kaydı yapılır mı?

yigitekingokce

Femtopat
Daha fazla  
Xbox One S aldım, bir de üstüne Gamepass aldım. Oyun videosu çekmek istiyorum ama capture card alacak param yok. Xbox'un kendisi ekran kaydı yapabiliyor fakat harici depolama olmadan maksimum 10 dakikaya izin veriyor. Harici depolama (USB 3.0 ve üstü hızda olmak şartıyla) ile 1 saate kadar kayıt yapabiliyorum. Elimde harici depolama olarak sadece 32 GB'lık USB 2.0 flash bellek var. USB 3.0 portundan 3.0 destekli bir ara kabloyla Xbox'u laptopuma bağlasam videoları laptopa kayıt eder mi? Çünkü harici olarak HDD alabilecek durumda değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ayarı var mı bilmiyorum ama sanırım kaydetme yeri olarak Laptop'u seçerseniz olabilir ama bir bilgim yok bu konuda.

Bir ayarı var mı bilmiyorum ama sanırım kaydetme yeri olarak Laptop'u seçerseniz olabilir ama bir bilgim yok bu konuda.
galiba denemeden bilemeyeceğim teşekkür ederim
Ne yazık ki dostum HDD sahibi olman gerekiyor. Bir dönem 30 dakikaya kadar kayıt yapabiliyorduk.
xbox ekibinden biriyle iletişime geçtim 720p de maks 10dk yapılabiliyomuş kendi depolamasına 1080p de 2dk imiş yani bi hdd şart oldu

Son düzenleme:
Galiba denemeden bilemeyeceğim teşekkür ederim.

Xbox ekibinden biriyle iletişime geçtim 720P de maks 10dk yapılabiliyormuş kendi depolamasına 1080P'de 2dk imiş yani bir HDD şart oldu.

Dediğim gibi dostum önceden böyle değildi sonradan böyle oldu 64 GB USB işi görür diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı