XBOX One S mi? PS4 Slim mi?

Oyuna fazla para vermek istemiyorsan Xbox al, yok param var oyuna da para veririm diyorsan PS4 al. Xbox a çıkıp PS4 çıkmayan pek oyun yok diye biliyorum fakat PS4 e çıkan güzel oyunlar var ve Türkçe desteği de bir adım daha öne koyuyor.

hikaye tabanlı oyunlar ps4 multiplayer oyunlar için xbox en kolay seçenek ama ayrıntıya inersek
Birde arkadaşlar PS4 Slim yeni AAA oyunlarda 30 FPS'in altına düşüyor diyorlar bu konuda haklılar mı? Ben bu konsolu aldıktan 1 sene sonra oyunları 20-25 FPS oynamak istemem açıkçası. Şimdi baktım da ciddi anlamda PS4'te ilgimi çeken bir sürü özel oyun gördüm. Demem o ki sizin değiminize göre iki konsolun da performansları aynıdır.
Son olarak da PS4 Slim'i 144HZ ekrana bağlayacağım HZ ayarını kendi yapıyor mu PS4? Birkaç ay sonra kendi monitörüme yani 60 HZ'ye geçeceğim.
30 FPS konusunda haklısınız ama bu aman aman bir sorun olmuyor sabit oldugu için xbox one s daha düşük sistem gereksinimleri

PS kanadında özel yapımlar olmasa kesinlikle XBOX derdim. Zira Gamepass ve EA Accses inanılmaz uygun çözümler. EA Accses ile yıllık 65 lira gibi cüzi bir fiyat ile 120 oyun kütüphanenize ekleniyor

ea acces yeni duydum ama son zamanlarda xbox acsess (sanırım bundan bahsediyorsun) aylık bir ücret ödüyerek tertemix kütüphaneye sahip olabilirsin malesef ps4 te aylık hem pahalı bir para verip sana genellikle kötü oyunlar sunuyor :(

Kesinlikle controller olarak xbox hiç bir şeye değişmem didden adamlar buna uğraşmış :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı