PS4 Slim mi yoksa Xbox One S mi?

Ben PC kullanıcısıyım ama alırsam Xbox One S alacağım PS 4'den daha ucuz bir de Xbox One kolu PC'ye sorunsuz bağlanabiliyor.
PS4 koluyla da sorunsuz oynuyorum oyunları PC de. Bence hata yaparsınız Xbox da bir God of War veya The Last of Us oynamazsınız :D. Yinede sizin tercihiniz.

Bence Xbox One S. Neden diye soracak olursanız Gamepass avantajı var ve PS4 exc oyunları ilgimi çekmiyor. Forza'yı PS4 exc oyunlarına tercih ediyorum. Fakat sizin ilginizi Last of Us, GOW veya Uncharted çekiyorsa PS tarafına yönelin.

PS4 koluyla da sorunsuz oynuyorum oyunları PC'de. Bence hata yaparsınız Xbox'da bir God of War veya The Last of Us oynamazsınız :D. Yinede sizin tercihiniz.

Xbox oyunları PC'ye çıktığı için, Xbox'un bana göre hiçbir artısı yok.

Oyun olarak evet. Özür diliyorum sizde lütfen abartmayın konsol olarak Xbox ucuz diye söyledim söylediğime pişman ettiniz ama sunu anladım konsol alırsam PS 4 alacağım

Tercihine göre değişir. Hikaye tarzı ve Playstation exclusive oyunları oynamak istersen Playstation 4. Ama ben şahsen Xbox ile birlikte pass alırdım. Çok makul fiyattan yüzlerce oyun sahibi olursun. Playstation exclusive oyunlarını da eğer istersen Youtube'dan izlersin :)

Son zamanlarda çıkan Free to play battele royal oyunları klavye maus ile gönül rahatlığıyla oynamak istiyorsan, xbox al derim. Sony bu konuda cod'u daha yeni klavye maus desteğile sunmuşken daha öncesinde Xbox çoğu oyunu desteklemesi için güncelleme getirmişti. Yok ben sadece oyun oynuyorum diyorsan Sony bu konuda kendi oyunlarını geliştirmekte çok iyi sony özel oyunlarını oynarsın deneyim sağlamış olursun.

Geri
Yukarı