XBOX One S mi? Yoksa PS4 Slim mi?

serocanturk11

Hectopat
Daha fazla  
3 ayda bir aldığım bursları biriktirip kendime bir oyun konsolu almayı düşünüyorum. Fakat Bu ikisi arasında kararsız kaldım. Grafik ve ex. oyunlar olarak XBOX benim daha çok ilgimi çekiyor. Hem de fiyat olarak daha uygun. Sizce hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence artık alınmaz, eğer oyunları oynadığınız bir bilgisayarınız yoksa kesinlikle Xbox. Spiderman 469 TL oldu, Black Ops 4 desen o da aynı. Sony hiç kullanıcı dostu bir fiyatlandırma politikası izlemiyor. Şahsen ben sizin yerinizde olsam fazladan 2 exclusive oyun için bir oyuna 2 katı para vermezdim.

Bence artık alınmaz, eğer oyunları oynadığınız bir bilgisayarınız yoksa kesinlikle Xbox. Spiderman 469 TL oldu, Black Ops 4 desen o da aynı. Sony hiç kullanıcı dostu bir fiyatlandırma politikası izlemiyor. Şahsen ben sizin yerinizde olsam fazladan 2 exclusive oyun için bir oyuna 2 katı para vermezdim.
Maalesef Xbox tarafında da fiyat güncellemesi yolda. Online hizmetlere önümüzdeki ay %150 zam geliyor. Yıkılmadık tek kale Steam kaldı, eminim oyun firmaları fiyatlandırmadan hoşnut değillerdir. Oraya da Ubisoft ayarı yakın zamanda geldi.

Şu anda PS4 slim fiyatları uçmuş durumda.XBOX fiyatları ise tam bütçeme uygun.Daha önce hiç oyun oynayabileceğim bir bilgisayarım olmamıştı.O nedenle XBOX benim için daha uygun gibi gözüküyor.Ama XBOX oyunları ile ilgili bir sorum var? XBOX One da CS:GO oynanabildiğini duydum.Bu doğru mu? Bir de Sea of Thieves oyunu güzel mi? Yani oynanmaya değer mi?
Siz XBOX One S için mi alınmaz dediniz? Yoksa PS4 Slim için mi?

Son düzenleme:
Bu zamanda size bütçeden dolayı XBOX One S'i öneririm arlarında pek bir performans farkı olduğunu düşünmüyorüm.Microsoft firmasınında çıkardığı oyunlar'da keyifli bir oynanışa sahip.Size önerim XBOX markasından yana olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı