Xbox One S oyunlarda kasma yapar mı?

Xbox'da kasar, PS'de.

Çünkü artık cihazın ömrünün sonuna geldik.

Xbox One'da daha çok kasma yapar. Çünkü PS4'den daha güçsüz.

İsterseniz PS4 vs Xbox One videolarını izlerseniz görürsünüz.

GTA 5 kasmıyor başka oyun sorarsanız satın alıp size söylerim @EskoriX
Sizde var galiba Xbox One S diğer oyunlarda kasma varmı bilgilendirirmisiniz beni? Cod serisi Fallout Farcry gibi oyunlarda.
Xbox'da kasar, PS'de.

Çünkü artık cihazın ömrünün sonuna geldik.

Xbox One'da daha çok kasma yapar. Çünkü PS4'den daha güçsüz.

İsterseniz PS4 vs Xbox One videolarını izlerseniz görürsünüz.
Neden cihazın ömrünün sonuna gelelim ki? eğer öyleyse almayacağım biraz daha bilgi verirmisiniz?
Cihazın ömrü bitiyor diye kasmaya başlamaz böyle bir mantık yok.
Neden cihazın ömrü bitiyor anlamadım ?

Sizde var galiba Xbox One S diğer oyunlarda kasma varmı bilgilendirirmisiniz beni? Cod serisi Fallout Farcry gibi oyunlarda.

Neden cihazın ömrünün sonuna gelelim ki? eğer öyleyse almayacağım biraz daha bilgi verirmisiniz?

Neden cihazın ömrü bitiyor anlamadım ?
Call Of Duty Modern Warfare Remastered'da kasma yok onun dışında denemedim.Battlefield 5-4-1 hiç birinde kasma yaşamadım 1-2 kere küçük 0.1sn droplar girdi.Forza Horizon 4 kasma yok oynuyorum.Far cry olarak ben serinin 4. oyununu normal Xbox One(Siyah eski kasa)'da sorunsuz oynamıştım yani 4'e kadar rahat açar ve 5'de sorunsuz çalışır.Fallout 4 kasmıyor 76 deneyemedim çünkü beğenmedim.

Call Of Duty Modern Warfare Remastered'da kasma yok onun dışında denemedim.Battlefield 5-4-1 hiç birinde kasma yaşamadım 1-2 kere küçük 0.1sn droplar girdi.Forza Horizon 4 kasma yok oynuyorum.Far cry olarak ben serinin 4. oyununu normal Xbox One(Siyah eski kasa)'da sorunsuz oynamıştım yani 4'e kadar rahat açar ve 5'de sorunsuz çalışır.Fallout 4 kasmıyor 76 deneyemedim çünkü beğenmedim.
Pekala çok sevindim kasmadığına yani siz şuan konsoldan memnunmusunuz? ben haziran gibi alıp PUBG gta 5 online'de gireceğim.

Pekala çok sevindim kasmadığına yani siz şuan konsoldan memnunmusunuz? ben haziran gibi alıp PUBG gta 5 online'de gireceğim.
Konsoldan memnunum ve 1600TL gibi bir fiyata 1TB+BF5 aldığım için şanslı olduğumu düşünüyorum.Gta 5 Online oynarken sadece gasinoda 20fps'e düşüyor baya fazla npc olduğu için.Bu arada PUBG kasmıyor diye hatırlıyorum ama konsolda Fortnite daha zevk veriyor.Şuan ben Xbox'da aboneliklerin dışında(Gamepass vb.) 330 civarı oyuna sahibim ve Playstation gibi fiyatları yüksek tutmadıkları sürece almaya devam edeceğim.

Konsoldan memnunum ve 1600TL gibi bir fiyata 1TB+BF5 aldığım için şanslı olduğumu düşünüyorum.Gta 5 Online oynarken sadece gasinoda 20fps'e düşüyor baya fazla npc olduğu için.Bu arada PUBG kasmıyor diye hatırlıyorum ama konsolda Fortnite daha zevk veriyor.Şuan ben Xbox'da aboneliklerin dışında(Gamepass vb.) 330 civarı oyuna sahibim ve Playstation gibi fiyatları yüksek tutmadıkları sürece almaya devam edeceğim.
Tamamdır One S alacağım hazirana doğru sizede arada sırada danışmak için nereden mesaj atabilirim?

Yeni gelecek oyunlarda yapacaktır.

Böyle bir durum söz konusu olamaz. Belli bir düzeyde çalışamayan oyunlar zaten o konsola çıkış yapmaz. Buna en iyi örnek PS3-X360 neslinden PS4-Xbox One nesline geçiş yaşandığı zaman çıkış yapan Batman Arkham Knight ve Dying Light oyunlarıdır. Geliştiriciler zamanında oyunu eski nesil için de çıkarmak istediklerini fakat yaptıkları denemelerden sonra oyunun eski nesilde çalışmayacağını anladıklarını söyleyerek direk iptal ettiler.
Hatta PS4 ve Xbox One'ın ömrü bitiyor demek bile yanlış bir ifade çünkü PS5 ve Xbox Series X çıktığı günün akşamı eskilerin pabucu çöpe atılmayacak. Tıpkı bu nesilde Assasin's Creed Black Flag veya Call of Duty: Ghosts oyunlarında olduğu gibi çapraz nesilli oyunlar çıkış yapmaya devam edecek. Yani konsol alma gibi bir niyetiniz varsa alabilirsiniz, ömrü bitiyor mevzusuna takılmayın. Yeni nesle geçmek istediğinizde de oyunlarda sıkıntı olmayacak çünkü hem PS5 hem de Xbox Series X'in geriye uyumluluk modları bulunacağı açıklandı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı