Xbox One S SSD Takılırsa Sorun Olur mu?

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. Yakında Xbox One S alacağım. Aldığım zaman ise capture card olmadan video yakalama ile kaydedip YouTube yüklemek istiyorum. Dâhili hafızaya kayıt ederken sadece 2 dakika kayıt ediyormuş. Bende bunun için taşınabilir SSD alacağım. Bu SSD sayesinde uzun süreler kayıt edip USB kablo ile telefona bağlayıp YouTube atacağım. İlk sorum şu. Taşınabilir SSD takarsam herhangi bir sorun olur mu? Galiba USB 3.0 desteği varmış. SSD 3.1 olması bir sorun yaratır mı? Ek olarak ekran kayıt ederken kulaklık kullanarak kulaklığın mikrofonun dan yararlanacağım. Herhangi bir gaming kulaklık takarsam mikrofonu kayıt ederken sesi videoya aktarır mı? Ve ek olarak kulaklık sürücü filan isteyebilir mi?

Alacağım SSD: https://www.hepsiburada.com/hp-p500-250gb-tasinabilir-ssd-7nl52aa-p-HBV00000NL7P1?magaza=Meber Bilişim&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjw8df2BRA3EiwAvfZWaLdjp2hy_qKrZ4H9BKw6ReyHJlaXcqvafx2uLHKF0wd__y-I7HW35RoCSOcQAvD_BwE#reviews

Son düzenleme:
USB ile bağlayabilirsiniz hocam sorun olmaz bende Xbox One var. Ben kullanıyorum.

Hocam ben kayıt yapmadım. Kumandalar kulaklıklar ile uyumlu. Ben harici diski depolama olarak kullanıyorum. Oyunlar sorunsuz çalışıyor.

Xbox One GameDVR ayarlarına güncelleme ile 1080p SDR'de 2 dakika, 720p SDR'de 5 dakika olmak üzere kısıtlama getirilmiş. Zira daha önceden (2017-2018 zamanları gibi) 30 dakikaya yakın çekim yaptığımı biliyorum.

Geri
Yukarı