Xbox One S temizlemeye 150 lira aldılar

@Nasus31 @FexLevia
Bende merak ediyorum en sonunda PS4 uçucak ısınmaktan.
işe yarar büyük ihtimalle dükkana götürürsen ve termal macunu yeniletirsen

Arkadaşlar samimi söylüyorum hem PS4 kullanmış hem XBOX One S kullanmış biri olarak: Bu temizleme olayı son derece dehşet inanılmaz fark ediyor. Konsolların gücü zaten çöpün çöpü. 25-30 fps arası alıyoruz. Bu konsolu 1-2 yıl kullanınca biriken tozlar eriyip giden termal macun yüzünden fps çok çok çok çok fena dibe düşüyor. Konsolda oynadığım oyunu bilgisayarda oynayınca gözlerime inanamamıştım. Konsolu temizletmedim ve temizletmeyeceğim. Gelecekte konsol almama nedenim bu temizleme olayı olacak zaten. Ben titizlikten nefret eden biriyim ama eğer oyun oynarken kasma yavaşlık donma olmasın istiyorsanız 1 yılda 1 kez temizlemek şart bence ve bu konsollar çıt kırıldım cihazlar temizlemesi zor olduğu gibi zarar vermesi kolay.

Neresi komik bunun? Söyle biz de gülelim. Konsolu geri aldım parayı ödemedim zaten. Gülmeni engellemiş olacağım ama yapacak bir şey yok.

2020'ye göre bayağı iyi para şimdi 500 TL ister :D
%100 katılıyorum. :) :) :D :D

Hocam konsoldan alınan zevk PC'den alınamıyor maalesef konsolların yapısı itibarıyla tozlanmaya ve o havayı dışarı atamadıkları için performans düşüşleri yaşadıkları için kasma vs oluyor.

Geri
Yukarı