Xbox One S üzerinden Twitch'te yayın açmak

NadasCoach

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Streamlabs OBS üzerinden yayın yapan bir yayıncıyım Xbox One S almayı düşünüyorum ve Xbox yayınları yapmak istiyorum ama şöyle bir şey var Xbox'un görüntüsünü nasıl Streamlabs OBS'e aktaracağımı bilmiyorum. Ne nasıl yapılır bilmiyorum. Bu yüzden bu foruma yazdım. Yardımcı olursanız sevinirim <3

Merhaba. Ben Streamlabs OBS üzerinden yayın yapan bir yayıncıyım Xbox One S almayı düşünüyorum ve Xbox yayınları yapmak istiyorum ama şöyle bir şey var Xbox'un görüntüsünü nasıl Streamlabs OBS'e aktaracağımı bilmiyorum. Ne nasıl yapılır bilmiyorum. Bu yüzden bu foruma yazdım. Yardımcı olursanız sevinirim <3
Ben yaptım fakat bunun için PC'ye ihtiyacın var. Win10 PCye Xbox uygulamasını indiriyorsun mağazadan, daha sonra Xbox da giriş yaptığın hesabınla giriş yapıp konsol kurulumunu yapıyorsun ve Xbox uygulaması üzerinden konsola uzaktan bağlanıp görüntüyü PCye aktarıyorsun. OBS ile de bu görüntüyü yayınlıyorsun.

Ben yaptım fakat bunun için PC'ye ihtiyacın var. Windows 10 PC'ye Xbox uygulamasını indiriyorsun mağazadan, daha sonra Xbox'da giriş yaptığın hesabınla giriş yapıp konsol kurulumunu yapıyorsun ve Xbox uygulaması üzerinden konsola uzaktan bağlanıp görüntüyü PC'ye aktarıyorsun. OBS ile de bu görüntüyü yayınlıyorsun.

Merhaba akıcı bir yayın yapabiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı