Xbox One S vs PS4 Slim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuna bakın bir isterseniz. Ona göre karar verirsiniz.

Çok teşekkür ederim hocam, sanırım PS4 daha iyi gibi.

@HALET SUVARİ güzel kardeşim, adı Game Pass değil. Zaten videoda bile PS Plus yazıyor. Game Pass Microsoft sistemi.

PS4 almak için bir sebep daha uzaktan oynama. Denemedim ama evde açık bırakıyorsun. Telefona gerekli uygulamasıyla uzaktan oynayabiliyorsun. Bir tanıdık iş yerinde oynuyordu.
Xbox'da var mı emin değilim ama yazılım ve malzeme kalitesi açısından Sony'den daha iyisi yok.
@Yener K. daha adı sanı duyulmamışken ona Game Pass diye geçiyordu. Atıyorum Sony'de Game Pass yapıyor gibi.

@HALET SUVARİ aynen öyle. Game Pass rakibi diyorlardı ve geldi.

PS daha mantıklı hocam şu an. Bende Xbox var. Uygun fiyatlı 2. el PS4 denk gelse özel oyunlar için alıp oyunları bitirince tekrar satacağım.

Her konuda belirtiyorum bunu. Ben Xbox aldığımda PS Plus yoktu. Olsa kesinlikle PS alırdım.

Bence para biriktir PS5 al. DualSense manyak bir şey. O titreşimlerin ve baskının verdiği haz. Neyse PS4 1TB al 500 GB yetmiyordu bana sil geri yükle yapıyordum. Mat kasa almanı önermiştim diğerlerine göre daha az sorun çıkarıyormuş alırken dikkat et son sürüm olsun kırılmış PS4 vermesinler korsan oyuna hayır. Kolları incele gerçek olanı mı piyasada çok çakması var.
Ve PS4 boyama sade kalsın ve arkası açık bir alana koy bir karışa yakın bir alan olsun.

Son olarak atıyorum PS4 aldın onu bir temizle fanın ve macununu değiştir. Sistem daha iyi çalışır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı