Xbox One S vs Xbox series S

Çikolatadam

Hectopat
Merhaba. Başlıkta da gördüğünüz gibi bir oyun konsolu almayı planlıyorum fakat kararsızım. Xbox series S mi almalıyım yoksa Xbox One S mi almalıyım çok kararsızım. Hemen hemen aynı fiyatta olacaklarını düşünüyorum.

Hocam Series S daha yeni bir konsol. En fazla 3 yıl daha One S desteği gelir. Daha sonra bitecek. Bence yeni nesil S alın. Yeni nesil X pahalı olacak gibi duruyor. Aynı koşullar One X içinde geçerli.

Merhaba. Başlıkta da gördüğünüz gibi bir oyun konsolu almayı planlıyorum fakat kararsızım. Xbox series S mi almalıyım yoksa Xbox One S mi almalıyım çok kararsızım. Hemen hemen aynı fiyatta olacaklarını düşünüyorum.

İlk olarak eğer özel oyun oynamak istiyorum dersen Xbox'a yaklaşma bile. Xbox Series S 200 dolar olacağı konuşuluyor. Bence Xbox Series S daha yeni olduğu için Xbox One S'den güçlü olacağını düşünüyorum. Bence Xbox Series S senin için daha iyi bir seçim olacaktır.

Eğer o konsol 200 dolara gelirse bizim gibi doların yüksek olduğu ülkelerdeki fakirlerin yüzü gülecektir :) Gelsin de inşallah ucuza oyun oynayalım, aylık bir de ucuz Xbox Game Pass satın aldın mı yeme de yanında yat :)

Eğer o konsol 200 dolara gelirse bizim gibi doların yüksek olduğu ülkelerdeki fakirlerin yüzü gülecektir :) gelsin de inşallah ucuza oyun oynayalım, aylık bir de ucuz Xbox Game Pass satın aldın mı yeme de yanında yat :)

Yurt dışından getirtmezsen almanın mantığı yok yüksek ihtimalle eğer 200dolara çıkarsa 400dolardan aşağı alabiliceğini pek sanmıyorum yani series X fiyatına series S alıcağız.

Yurt dışından getirtmezsen almanın mantığı yok yüksek ihtimalle eğer 200dolara çıkarsa 400dolardan aşağı alabiliceğini pek sanmıyorum yani series X fiyatına series S alıcağız.

Çıktığı gibi alamayabiliriz ama devlet belli bir süreden sonra vergiyi düşürecek diye biliyorum. O zaman alınabilir.

Çıktığı gibi alamayabiliriz ama devlet belli bir süreden sonra vergiyi düşürecek diye biliyorum. O zaman alınabilir.

Dostum yine de 350dolardan aşağı olabiliceğini pek sanmıyorum umarım dediğin gibi olur eğer öyle bir şey olursa çıktığı gibi alabiliriz çünkü Xbox series S çıkmadan vergi düşecek diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı