Xbox One Satıp 500 GB SSD Almak

Dante Cruselfad

Centipat
Merhaba herkese bilgisayarım i7 9750H ve GTX 1050 8 GB RAM ile işimi yeteri kadar görüyor fakat şu an ben de bulunan Xbox One'ı satıp 500GB M.2 SSD alsam yeni çıkacak oyunları rahat bir şekilde oynayabilir miyim? Malum konsol fiyatları ve oyun fiyatları artık bezdirdi ve bende satıp böyle bir girişimde bulunmak istedim ne kadar doğrudur yardımcı olursanız çok sevinirim. Önceliğim Cyberpunk tarzı 3A oyunlar. İyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese bilgisayarım i7 9750H ve GTX 1050 8 GB RAM ile işimi yeteri kadar görüyor fakat şu an ben de bulunan Xbox One'ı satıp 500GB M.2 SSD alsam yeni çıkacak oyunları rahat bir şekilde oynayabilir miyim? Malum konsol fiyatları ve oyun fiyatları artık bezdirdi ve bende satıp böyle bir girişimde bulunmak istedim ne kadar doğrudur yardımcı olursanız çok sevinirim. Önceliğim Cyberpunk tarzı 3A oyunlar. İyi forumlar dilerim.

Bence onun yerine ekran kartını satıp ekran kartını alın daha yararlı olacaktır. 9. nesil bir i7 ile 1050 gibi çöp bir kartı kullanıyorsunuz.

Edit: O laptop mu PC mi?

Şahsen ben olsam satmam neden diye soracak olursan 500 GB yeteceğini zannetmiyorum yeni nesil oyunlar 90 GB aşağısı olmuyor maalesef örneğink Call of Duty.

Ben de zamanında PS4'ümü satmıştım içi Full oyun dolu. Şimdi ki fiyatları görünce sattığıma o kadar pişmanım ki anlatamam.

M.2 SSD gereksiz olur onun yerine ekran kartını satıp daha güçlü ekran kartı alıp bir de normal SSD almak çok daha mantıklı olur.

Laptop olduğu için ekran kartı değişmiyor diye biliyorum o yüzden ikilemde kaldım.

Bence onun yerine ekran kartını satıp ekran kartını alın daha yararlı olacaktır. 9. nesil bir i7 ile 1050 gibi çöp bir kartı kullanıyorsunuz.

Edit: O laptop mu PC mi?

Laptop maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı