Xbox One vs PlayStation 4

Gukkan

Centipat
Daha fazla  
Ben konsol almayı düşünüyorum. Xbox One'mı yoksa PlayStation 4'mü alayım? Öyle çok da yeni oyunlar falan oynamayı düşünmüyorum. Belki RDR2 ama hangisini alabilirim?

Ben konsol almayı düşünüyorum. Xbox One'mı yoksa PlayStation 4'mü alayım? Öyle çok da yeni oyunlar falan oynamayı düşünmüyorum. Belki RDR2 ama hangisini alabilirim?

Hocam PS3 ve 4 kullanmış biri ve yakın zamanda 5 almayı düşünen biri olarak PS exclusiveleri aşırı güzel bir deneyim. İllaki eski nesil diyorsanız PS4 alın. Series S de alabilirsiniz.

Kesinlikle Xbox One, 2. elde 3000 lira gibi bir fiyatta bulunabilirken PS4 6000 küsur lira. PS4'e o fiyatı vereceğinize Series S alın derim.

Bence de hocam. İnsanlar 2-3 yıl ömrü kalmış bir konsola neden 5 bin lira veriyor anlamıyorum. Ha kullanması çok güzel de almak ile kullanmak farklı ya.

Arkadaşın demek ki imkanı var PS4 alacak. Fırsatı varken daha iyisini alsın. Series S alabilirse Series S alsın tabii ki ama One hiç mantıklı bulmuyorum böyle bir fırsat varken. Spiderman'ler, Uncharted'lar ne akar PS4'de bir bilseniz. Hani maddi imkanım yok çok zorlayarak alabilirim PS4'ü, o zaman almasın.

Türkiye'de yaşıyoruz oyuna hep ulaşmak istiyor ama para yetiştiremiyorsanız PS4 alın kırın ve oynayın.

Beğendiğiniz oyunları satın alarak yapımcıya destek olabilirsiniz PS4 kullandığım zamanlar öyle yapıyordum malum bir oyuna o zamanlar 300 400 lıra çıkaramıyoruz indirime girdiği zaman maksat kütüphanede bulunsun diye alıyordum hem donanım olarak çok az miktarda Xbox daha iyi ama olsa ne yazar olmasa ne yazar nitelikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı