Xbox One vs PS3

Warlockk60

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımın ortalama bir bilgisayarı var ve bir de konsol almak istiyor ve bütçesi 2-2, 5K arası. PS3'e karar verdiğini söyledi ben ise Xbox One almasını daha yeni oyunları oynayabileceğini ve bütçesine de uygun olduğunu söyledim ama o kabul etmiyor ve PS3'te ısrarcı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

PS3 ölmüş neyine ısrar ediyor ki 5.000 TL bütçeye çıkarsa sıfır Xbox Series S bile alabilir.
İkinci el One S veya One X temiz bulursunuz hatta sıfırda bulursunuz daha mantıklı olur.
ps3 alsa hangi oyunları oynayabilir artık ?

Arkadaşımın ortalama bir bilgisayarı var ve bir de konsol almak istiyor ve bütçesi 2-2, 5K arası. PS3'e karar verdiğini söyledi ben ise Xbox One almasını daha yeni oyunları oynayabileceğini ve bütçesine de uygun olduğunu söyledim ama o kabul etmiyor ve PS3'te ısrarcı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

PS3 kesinlikle çok mantıksız en azından Xbox One güncel oyunları oynatabiliyor ve oyun almana da gerek yok Game Pass ile her şeyi oynayabiliyorsun.

Ortalama bir bilgisayar demişsin, One'de oynamak istediği oyunları PC'si oynatabiliyorsa PS3 daha mantıklı gibi. Harika exclusive oyunları var, onları oynar.

Ama PC'si One oyunlarını açamayacak gibiyse Xbox One daha mantıklı.
@Quadranil1 One artık eskidi, çoğu oyunu doğru dürüst oynatamıyor. Aynı güçte bir PC'n var iken neden konsol alırsın? Game Pass desem PC'de de var ve çoğu oyunun fiyatı daha düşük.

Son düzenleme:
Ortalama bir bilgisayar demişsin, One'de oynamak istediği oyunları PC'si oynatabiliyorsa PS3 daha mantıklı gibi. Harika exclusive oyunları var, onları oynar.

Ama PC'si One oyunlarını açamayacak gibiyse Xbox One daha mantıklı.
@Quadranil1 One artık eskidi, çoğu oyunu doğru dürüst oynatamıyor. Aynı güçte bir PC'n var iken neden konsol alırsın? Game Pass desem PC'de de var ve çoğu oyunun fiyatı daha düşük.
Katılıyorum bu açıdan mantıklı olur ps3 iyi bir konsol Türkiye için tabi xbox one ile karşılaştırılamaz ps3 one derecesinde pc varsa ps3 mantıklı zaten 1.5kdan fazla haketmiyor 1.4kya ps3 gördüm az önce iyiydi cebine parada kalır pcyede oyun alabilir ps3 zaten jailbreaksiz kullanan yok kadar az yani oyuna para varmez jailbreak oyun yükleme için olmasada böyle bir nimetide var kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı