PS3 vs Xbox One

Eskisi gibi Live Gold üzerinden ucuza 3 yıllık alma yöntemi bitti. Yani artık Live Gold yok. Yerine başka bir yöntem geldiyse bilen söyleyebilir.

Şu an Xbox One S veya One almayı düşünüyordum fakat Game Pass'in fiyatına bakınca biraz tuzlu geldi.
Konsolu yazın almak istiyorsun. O zamanki ekonomiye göre hareket etmen gerekecek. Abonelik fiyatları seni zorlayacaksa JTAGli Xbox 360 bakmanı öneririm. Tabiki son sürümlerden ve uygun fiyatlı.

Konsolu yazın almak istiyorsun. O zamanki ekonomiye göre hareket etmen gerekecek. Abonelik fiyatları seni zorlayacaksa JTAG'li Xbox 360 bakmanı öneririm. Tabii ki son sürümlerden ve uygun fiyatlı.

JTAG'li Xbox 360 PS 3'ten daha mı iyi olur acaba?

One S daha mantıklı bir model ayrıca fiyatı pahalı geliyorsa Game Pass kullanmasanızda olur.

Oyunlar zaten ayrı bir pahalı değil mi?

JTAG'li Xbox 360 PS 3'ten daha mı iyi olur acaba?

Oyunlar zaten ayrı bir pahalı değil mi?

İlla Xbox olmayacaksa PS3 kırdırabilirsinizde hocam. Ücretsiz oyun mağazasından bütün exclusiveleri bitirip satarsınız ama o zamanlar ne kadara gideceğini bilemiyorum. Dediğim gibi onun yerine ya Xbox One alın ya da PS3 exc bitirip satın.

Şu an bunu buldum gayet uygun bir fiyatta FIFA 23 veya EA'nın çıkardığı bir oyunu oynamak için sadece bu yeter mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    242,1 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı