PS3 vs Xbox One

emirDedim

Picopat
Daha fazla  
Selam, ben yazın bir konsol almak istiyorum ama karar veremedim pek de seçeneğim yok ama yine de size danışmak istedim. Sizce PS 3 mü Xbox One mı Xbox One S mi? Sadece dediğim konsolların arasında hangisinin daha mantıklı olacağını söyleyin bir üst model önermeyin.

Ek olarak adamakıllı bir bilgisayarım ya da oyun oynayabileceğim bir telefon yok.

Son düzenleme:
Selam, ben yazın bir konsol almak istiyorum ama karar veremedim pek de seçeneğim yok ama yine de size danışmak istedim. Sizce PS 3 mü Xbox One mı Xbox One S mi? Sadece dediğim konsolların arasında hangisinin daha mantıklı olacağının söyleyin bir üst model önermeyin.

Ek olarak adamakıllı bir bilgisayarım ya da oyun oynayabileceğim bir telefon yok.

Xbox tabii.

Selam, ben yazın bir konsol almak istiyorum ama karar veremedim pek de seçeneğim yok ama yine de size danışmak istedim. Sizce PS 3 mü Xbox One mı Xbox One S mi? Sadece dediğim konsolların arasında hangisinin daha mantıklı olacağının söyleyin bir üst model önermeyin.

Xbox one ps4 dengi.

PlayStation 3 alternatifi Xbox 360 olur. PlayStation 4 alternatifi Xbox One ve Xbox One S.

Gamepass alacak bütçen varsa Xbox One. Yoksa JTAG yapılmış Xbox 360 bakabilirsin. İlk çıkan kasaları almanı önermem. Mağazası kapandığı için JTAG yapılmayanları alma.

Arada çok bariz bir güç farkı var, Xbox One S gayet iyi bir cihaz. PS3 ise kırık olması, zengin kütüphaneye sahip olması ile dikkat çeker, tabii 3.parti oyunlar için de PS3 alınmaz. Ben olsam One S alırım, Microsoft Store'da oyunlar aman aman pahalı değil zaten. Pahalı desen de Gamepass var arkadaş, her türlü daha iyi.

PlayStation 3 alternatifi Xbox 360 olur. PlayStation 4 alternatifi Xbox One ve Xbox One S.

Game Pass alacak bütçen varsa Xbox One. Yoksa JTAG yapılmış Xbox 360 bakabilirsin. İlk çıkan kasaları almanı önermem. Mağazası kapandığı için JTAG yapılmayanları alma

Xbox 360 hiç düşenmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı