Xbox One vs Xbox 360

Retro ve eski oyunları seversen Xbox 360 al oyunları da ucuz ama diyorsan kaliteli olsun 4 5 yıl kullanayım Xbox One al.

Eğer ucuza Xbox One fat kasa bulabilirsem güzel ama bulamazsam XBOX360 alacağım oyunlarını oynadıktan sonra 750 850 gibi bir fiyata satar sonra Xbox One geçiş yaparım diye düşündüm ama Xbox One daha iyi gözüküyor gözüme umarım 1000-1200 TL gibi bir fiyata bulabilirim bulmuştum zaten ama satılmıştı umarım bir daha bulabilirim yani.

One S grafik olarak biraz daha iyi galiba ortalama FPS aynı olur diye düşünüyorum. Capture card hakkında bilgim yok yanlış yönlendirmiş olmayayım.

İnternetten baktığımda Xbox One S ile Xbox One fat aynı APU aynı işlemci ve aynı RAM'leri kullanıyor bence aynı civarlarda FPS vermelidirler diye düşünüyorum umarım.
Xbox 360'a artık oyun gelmediğini hesaba da katıp öyle yola çıkın.
Ben sadece bu sebepten konsolu eski oyunları oynamayı seven bir öğrenciye hediye ettim. Peki.

Beni idare eder mi oyunları Xbox 360'ın 1 sene idare etse yeterlidir sonrada Xbox One alabilirim hem fiyatlar biraz daha düşer mi yoksa Mayıs 15'inde değil de yaz geldiğinde mi almalıyım yazın fiyatlar düşer mi hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim de Xbox One kullanıyorum. Game Pass Ultimate de var. S ile aynı APU'yu kullanıyor. S modelinde ufak bir hız aşırtma var. Oynayış olarak fark göremedim. Bizde S de vardı. Geriye dönük uyumluluğu ile çoğu Xbox 360 oyunu da var. Bu sebeple Xbox One alın derim. Wi-fi sorunu da yaşamadım.

Kendim de Xbox One kullanıyorum. Game Pass Ultimate de var. S ile aynı APU'yu kullanıyor. S modelinde ufak bir hız aşırtma var. Oynayış olarak fark göremedim. Bizde s de vardı. Geriye dönük uyumluluğu ile çoğu Xbox 360 oyunu da var. Bu sebeple Xbox One alın derim. Wi-Fi sorunu da yaşamadım.

Peki sizce Xbox One fat kasaya nasıl bir fiyat vermeliyim bazıları 2000'e koyuyor bazıları 1000-1200-1300 arası sizce kaç TL vermeliyim bu konsola?

2000 TL çok. 1300'e kadar normal diye düşünüyorum.

Capture Card için farklı konu açabilirsiniz. Bunların ucuzları iyi olmuyor. Kalite düşüyor.

Şimdi öncelikle Xbox One 1300-1400 TL aralarında satılmakta ama Xbox 360 ise 600-750-800 civarı. Şimdi ben konsolu mayıs 5'inde almayı düşünüyorum. Xbox One fat kasamı almalıyım yoksa Xbox 360 Slim veya e kasa mı almalıyım? Xbox 360 Elite'ler daha ucuza satılıyor ama 3K tehlikesi var o yüzden hala bilmiyorum ne yapabileceğimi ama bana PlayStation 3 al demeyin şimdiden söyleyeyim hem PS3 düşük FPS veriyor hem de kontrolcüsü hiç rahat değil önerilerinizi bekliyorum.

Bütçem 1000-1450 TL arası bir adet capture Card da almayı düşünüyorum ona göre yanıtlarsanız sevinirim.

Xbox One PS 4 fat ile kapışırdı Xbox 360 ise PS 3 ile kapışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı