Xbox 360 vs Xbox One

Metehan_x

Picopat
Yer
Amasya Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus dual gtx 1660 super
intel i5 11400f
16 gb kingston ram
512 gb ssd
1 tb hdd
Meslek
Öğrenci
Kendi bilgisayarım var gayet de güçlü istediğim oyunu ultrada oynayabiliyorum bağ evine bir oyun konsolu almayı düşünüyorum. 2. el 2 tane konsol buldum ikisi de 3 bin TL biri Xbox 360 + 2 kol + kinect kamera diğeri ise Xbox One + 2 kol sırf kinect için Xbox 360 mı almalıyım? (küçük kuzenlerimde oynayacak ve just dance ı çok seviyorlar) ya da Xbox One mı alayım?

Kendi bilgisayarım var gayet de güçlü istediğim oyunu ultrada oynayabiliyorum bağ evine bir oyun konsolu almayı düşünüyorum. 2. el 2 tane konsol buldum ikisi de 3 bin TL biri Xbox 360 + 2 kol + kinect kamera diğeri ise Xbox One + 2 kol sırf kinect için Xbox 360 mı almalıyım? (küçük kuzenlerimde oynayacak ve just dance ı çok seviyorlar) ya da Xbox One mı alayım?
One al. Hem daha yeni hemde gamepass var. Ancak bence parani biriktirip 2. El series s al.

Hayır almamalısın 360 kinect çokda iyi bişey değil. Öyle düşündüğün gibi VR tarzı bir deneyimi yok. arada dağlar var Xbox one al tabiki.

2 tane Xbox One kontrolcüsü tek başına 3000 TL'yi geçiyor zaten. Xbox One alın, geriye dönük uyumluluk ile 360 oyunlarını da oynayın derim.

Geri
Yukarı