Xbox One X mi yoksa Series S mi alınmalı?

2600tl ye one x buldum sizce alınmaya değer mi?

Ben zaten 2 3 yıl sonra yeni bir konsol alacağım sadece beni bu yıllar zarfında idare etsin istiyorum teşekkürler.

2-3 yıl için her türlü gider, 2. kontrolcü varsa alınabilir gibi duruyor hocam. 3 yıl sonra piyasası olmayacak, konsolu satmak önemli değilse problem olmaz dediğim gibi. 1000 TL fiyat farkı verip Series S almak size kalmış ama satış zamanını düşününce aslında daha karlı bir satım alım olur. Yine de siz bilirsiniz.

2-3 yıl için her türlü gider, 2. kontrolcü varsa alınabilir gibi duruyor hocam. 3 yıl sonra piyasası olmayacak, konsolu satmak önemli değilse problem olmaz dediğim gibi. 1000 TL fiyat farkı verip Series S almak size kalmış ama satış zamanını düşününce aslında daha karlı bir satım alım olur. Yine de siz bilirsiniz.
Anladım. Peki hazır konu açılmışken şunu da sorayım diyorum, Xbox One için aldığımız kutulu oyunlarda CD key çıkıyor mu hiç tecrübem olmadığı için bu konu hakkında bir bilgim yok. Fikri olan varsa belirtirseniz sevinirim.

Eski nesil bir konsol alıyorsunuz hata edersiniz. One X Series S'den güçlü lafı hala dolaşıyor ya ne diyeyim artık. 2-3 sene destek gelecek ama her oyunda gelmeyecek FIFA, NBA gelir tabii. Kaliteli AAA oyunların %90 ından mahrum kalırsınız. One X in arkasında 2013 de çıkmış Xbox One ın yükü var Xbox One da oyun çalışmassa oyun gelmez.

Eski nesil bir konsol alıyorsunuz hata edersiniz. One X Series S'den güçlü lafı hala dolaşıyor ya ne diyeyim artık. 2-3 sene destek gelecek ama her oyunda gelmeyecek FIFA, NBA gelir tabii. Kaliteli AAA oyunların %90 ından mahrum kalırsınız. One X in arkasında 2013 de çıkmış Xbox One ın yükü var Xbox One da oyun çalışmassa oyun gelmez.
İyi günler, uzun araştırmalar sonucu series s almaya karar verdim verdiğiniz bilgi için de teşekkürler

İyi günler, ben çok fazla oyun oynamayacağım sadece haftada 2-3 gün falan oynayabiliceğim, evde 4K bir televizyonumuz yok 1080p var, 2-3 yıl idare etsin diye 2. el bir konsol istiyorum, One X mi alayım Series S mi? Bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim?
Xbox S series daha iyidir. Hem böyle çantaya bile atarsın küçücük hem de destek sıkıntısı yaşamazsın.

Bütçem kısıtlı 3.500TL civarı bir bütçem var ve ben sadece bu 2 3 yılımı idare etsin diye istiyorum sonra yeni nesil bir konsol alacağım
Hocam bütçenizi 300 TL kadar arttırabilirseniz sıfır Xbox Series S in sıfırını alabilirsiniz.

Teşekkürler ama ben 2 3 ay sonra alacağım o zaman para elime geçicek

Malesef arttıramam yoksa bende isterim sıfırını.
VatanBilgisayar XBOX Series S için Fibabanka ile birlikte 24 ay faizsiz kredi veriyor. Ve yanında da 3 Aylık Game Pass üyeliğini ₺98'ye ekstra sepete ekleyebilirsiniz. Toplamda ₺4.100'ye geliyor. Aylık da 171 lira oluyor ödemesi. Bence aşırı avantajlı ve en azından sıfır sorunsuz. Tavsiye ederim. Elinize fazla para geçerse de krediyi kapatırsınız istemezseniz kapatmazsınız size kalmış.

Geri
Yukarı