Xbox One X mi yoksa Series S mi alınmalı?

Hayır değil. Series S Ray Tracing var, quick resume var hiçbiri One X de yok. Series S'in işlemci tarafı da çok güçlü One Xden 4 kat daha fazla performans veren işlemcisi var. One X eski nesil bir konsol her zaman Xbox One a bağlı kalacak artık AAA oyun göremeyecek. Ayrıca FPS Boost özelliği ile One S de 30FPS çalışan oyunları 60-120FPS'ye çıkarıyor. Xbox One oyunlarını 2K 60FPS oynayabiliyorsunuz bu özellik ile.
Peki sizce Xbox Series S, bi 4 5 yıl sonra çıkan oyunlarda zorlanır mı?

Peki sizce Xbox Series S, bir 4 5 yıl sonra çıkan oyunlarda zorlanır mı?

Daha oyun bile göremedik gelecek oyunlar opt.sorunlu olduğu için cihazın gücünü net bir şekilde göremedik.opt.sorunu olmayan her oyunda rahatlıkla 1080p 60FPS daha düşük oyunlarda 1200P-1440p 60FPS'yi de görecektir. Bu makineye önceki nesillere de bakarsak 10 sene oyun çıkacak zorlanma gibi bir durum güzel bir optimizasyon ile önlenir.

Herkese iyi günler dilerim, çeşitli nedenlerden dolayı kararsız kaldım da. GTX 1060 3gb lı bir PC mi ? Yoksa Xbox series s mi almalıyım? Benim şuanda bir pcim var ama sistemi çok yüksek değil sizce hangisi alınmalı?

Herkese iyi günler dilerim, çeşitli nedenlerden dolayı kararsız kaldım da. GTX 1060 3gb lı bir PC mi ? Yoksa Xbox series s mi almalıyım? Benim şuanda bir pcim var ama sistemi çok yüksek değil sizce hangisi alınmalı?
Series S daha uzun ömürlü olur.

Kesinlikle Series S almalısın. Tüm oyunları rahatlıkla oynayabilirsin. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum aşırı memnunum. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı