Xbox One X ve PC için kulaklık önerisi

Egecan

Kilopat
Yer
Sinop
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba herkese, pazar gününe kadar kulaklık almayı düşünüyorum. Xbox One X ile dizüstü bilgisayarda kullanmayı düşünüyorum. Bütçe 1000 TL ama kesinlikle yurt dışından almayı düşünmüyorum. Yabancı forumlarda baktığımda çoğu kulaklığın One X ile uyumsuzluk sorunu olduğu yazılmış. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum şu an trendyol'da Sennheiser ürünlerinde %50 indirim mevcut, Önerim Game One veya Game Zero olur, Stereo olarak daha performans alırsın bence fazla takılma.

Dostum şu an trendyol'da Sennheiser ürünlerinde %50 indirim mevcut, Önerim Game One veya Game Zero olur, Stereo olarak daha performans alırsın bence fazla takılma.
Bilgisayarda sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum da Xbox one x te sıkıntı olur diye düşünüyorum.

Astro A50 en iyi tercih olurdu ama oda çok pahalı yani bütçe yetmez. XBOX'un kendi kulaklığı yokmuydu? Cloud Stringer falan da var ama uyumlu mu emin değilim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı