Xbox One X vs PS4 Pro

Sonuç olarak her iki Gamepass oyunları da bilgisayarda var değil mi? Eğer ortalama bir PC sahibi ise arkadaş Xbox almanın hiçbir mantığı kalmıyor bana göre.

Bak orası öyle ama dediğim gibi exclusiveler önemsizse onun için veya önemli olsa bile oyun başına 500 lira vermeeyecekse Xbox.

Ortalama PC 4 sene, Xbox 10 sene götürür.

Ben bunun için alırdım, sonuçta 4 milyara 10 sene götürecek bir bilgisayar almak mümkün değil.
XBOX 10 sene götürür de oyun fiyatları ne olacak ? Malum her oyun Gamepass'a gelmiyor uzun vadede iyi bir bilgisayar parası eder AAA oyunları oynamak istese, karar arkadaşın.

Sonuç olarak her iki Gamepass oyunları da bilgisayarda var değil mi ? Eğer ortalama bir PC sahibi ise arkadaş XBOX almanın hiç bir mantığı kalmıyor bana göre.
Yahu nasıl ortalama Pc sahibiysek anlamı kalmıyor? Xbox one X oynarken koltuga yatıp televizyonumdan 4K oyunlar oynuyorum. Bilgisayarım ortalamanın üstünde olmasına rağmen 4K oynatamıyor. İkisinin yeri bambaşka. PS4 oyunları çok pahalı olduğu icin Xbox aldım ben. Gamepass ultimate ile yüzlerce oyunum var. 1 senedir 10da 1ini bile oynayamadım daha. One X almanızı öneririm.
XBOX 10 sene götürür de oyun fiyatları ne olacak ? Malum her oyun Gamepass'a gelmiyor uzun vadede iyi bir bilgisayar parası eder AAA oyunları oynamak istese, karar arkadaşın.
Ayrıca sanki PC'de tüm oyunlar bedavaymis da sadece konsolda pahalıymış gibi konuşuyorsunuz.

Yahu nasıl ortalama Pc sahibiysek anlamı kalmıyor? Xbox one X oynarken koltuga yatıp televizyonumdan 4K oyunlar oynuyorum. Bilgisayarım ortalamanın üstünde olmasına rağmen 4K oynatamıyor. İkisinin yeri bambaşka. PS4 oyunları çok pahalı olduğu icin Xbox aldım ben. Gamepass ultimate ile yüzlerce oyunum var. 1 senedir 10da 1ini bile oynayamadım daha. One X almanızı öneririm.

Ayrıca sanki PC'de tüm oyunlar bedavaymis da sadece konsolda pahalıymış gibi konuşuyorsunuz.
Belki arkadaşın 4K ekranı yok üstelik XBOX'unuz olmasa bile o oyunları PC de oynayabilirsiniz değil mi ? 4K zevk meselesi zaten, ben kendi fikrimi söyledim arkadaş katılır katılmaz bilemem.

Geri
Yukarı