Çözüldü Xbox PC Game Pass almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Forza Horizon 5 oynamak istiyorum ve PC için Xbox Game Pass alacağım. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum daha önce hiç Xbox'tan bir şey almadım ve Game Pass kullanmadım hangisinden alacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
XBOX Game Pass Ultimate - Konsol + PC'de oynamak içindir. Belirli oyunlarda oyun içi item ya da uygulamalarda premium üyelikler de verir.

XBOX PC Game Pass - Sadece PC için Game Pass kullanacaksanız almanız gereken paket. Sizin için önemli olan bu.

XBOX Live Gold - Konsolda online oyun oynamak ve Games with Gold'dan yararlanmak için gerekir. Game Pass Ultimate ile birlikte gelir, ya da ayrı olarak alınabilir.

Microsoft'un sitesinden veya XBOX uygulamasından almanızı tavsiye ederim.
Maalesef Discord işlem ücreti olarak 99 cent yani 10,8 kesiyor. Yani bedava değil. Bakiyesiz kart girdim olmadı. Bakiyeli kart girmek istemiyorum. Sanırım 30₺ ye 1 aylık alıp geçeceğim.

Discord doğrulama yapıyor, 10TL paranızı ödedikten 1 saniye sonra iade ediyor.

Siz yaptınız mı daha önce bana bı yardım etseniz herhangi birşey verin ekleyeyim.
Hocam sanal kart aç. Ondan sonra 10 tl çekecek iade edecek iade ettikten sonra sanal kartı kapat. Ben öyle yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı