Xbox S alınır mı?

Orta düzey bilgisayara sahip olmama rağmen Series S üzerinde daha çok vakit geçiriyorum. Eğer 42 ile 50 inç arası bir televizyonunuz varsa konsol daha çok zevk verir.
Şöyle bir bakıyorum şimdiye kadar niye almamışım diyorum. PC olsa bile konsolun yeri oyunu ayrıdır. Örnek veriyorum Elden Ring oynayacaksın uzan koltuğa mis gibi oyna. Klavye ve Mouse ile oynanacak oyunlar değil. Birde eskiden fiyatlar daha uygun olmasına rağmen böyle bir almama enayiliği yaptık. COD vb. oyunlar zaten birbirinin kopyası beni sarmıyor. Açık dünya oyunları, Witcher vb. Aksiyon Rol-Yapma (Hack and Slash) asıl oyun bunlar zaten. Bakalım merak ettim şimdi bekliyorum. PC'yi cazip kılan tek Türkçe yama ama uzun uzun metinleri okumadığım için kısa sohbetleri de az çok anladığım beni bağlamıyor.

Bilgisayarda oynamaya alıştıysan bence,

RTX 4060, RTX 4060 Ti, RX 7600, RX 7700 vb. ekran kartlı sistemler Series S'in yanağından makas alır. Kesinlikle PC.

Tabii bilgisayar oyunculuğu için söz ediyorum. Konsol oyuncusuyum diyorsan başka ama hem daha yüksek grafiklerde ve daha akıcı bir deneyim için PC. Ayrıca yayın, montaj vs. işler için yine PC.

10 bin TL bütçeye 4090 öneriyor musunuz siz hocam?

Bilgisayarda oynamaya alıştıysan bence,

RTX 4060, RTX 4060 Ti, RX 7600, RX 7700 vb. ekran kartlı sistemler Series S'in yanağından makas alır. Kesinlikle PC.

Tabii bilgisayar oyunculuğu için söz ediyorum. Konsol oyuncusuyum diyorsan başka ama hem daha yüksek grafiklerde ve daha akıcı bir deneyim için PC. Ayrıca yayın, montaj vs. işler için yine PC.
İşim sadece oyun, sosyal medya telefonda ve yeterli bir kasam var. PC artık iş haricinde bir işe yaramıyor gibi. Korsan muhabbeti olmasa PC'nin yüzüne bakan olmaz. O saydığın kartlar için 2 ay çalışmam gerekiyor yemeden içmeden taksit fatura ödemeden biriktirmekte mümkün değil. Yani emeğinizi koyup karşılığında bir şey alınamayan bir durum. Xbox Series S, Game Pass bedava Starfield oynatıyor diyebiliriz hem de sorunsuz. Bu paraya yap bakalım. 4090 ile 10-11bin liralık konsol kıyaslıyor, temiz Xbox S bulup 2. el alsan garantisi devam eden yine kardasın.

İşim sadece oyun, sosyal medya telefonda ve yeterli bir kasam var. PC artık iş haricinde bir işe yaramıyor gibi. Korsan muhabbeti olmasa PC'nin yüzüne bakan olmaz. O saydığın kartlar için 2 ay çalışmam gerekiyor yemeden içmeden taksit fatura ödemeden biriktirmekte mümkün değil. Yani emeğinizi koyup karşılığında bir şey alınamayan bir durum. Xbox Series S, Game Pass bedava Starfield oynatıyor diyebiliriz hem de sorunsuz. Bu paraya yap bakalım.
doğru düşünüyorsun. Git Xbox al kalan parayla da dolabına et, süt alırsın. Xbox'dan başka da konsol alınmaz zaten Starfield cayır cayır şuan akıyor. Çöp PS alacağına en iyisi böylesi

Hem konsola hem de güçlü bir bilgisayara sahip biri olarak ben oyunu genel olarak konsolda oynuyorum. Eğer oyun konsolda yoksa ya da daha rahat veya başka özel bir sebeple PC'de oynamam gerekiyorsa o zaman PC'de oynuyorum sadece. Konsola alışan birisi o zevki bilgisayarda bulamıyor bir türlü. 🥺

Starfield için kasa toplayayım dedim sadece kasaya 25bin veriyorsun daha bunun monitörü, mouse, fare dahil değil yine tam randımanlı oynayamıyorsun bütün hazır sistemler sürümden kazanılması için toplanan tutulmayan marka parçalar kullanıyor. 8 GB kartlara o kadar para vermek içimden gelmiyor. Game Pass'te yok yok fiyatı cazip geldi. İthalatçı garantili 11bin, Türkiye garantili olan 15-16bin çok fark eder mi? Hiç konsol almadım garanti olayı tecrübem yok.
İstediğin oyunlar varsa al. Mesela ben pes fifa oynamak için ps4 aldım. Ancak şu an memnun değilim bir süre oynarsın sonra sıkar bence. En iyisi xbox x al yada pc topla

Hocam bilgisayar toplayıp sıkılanda çok var pek farkı yok.
Bende topladıktan sonra sıkıldım. Ancak oyun oynamakta özgür olduğumuz yerdir pc.

Bir kaç oyunu çıkar PC'de bir şey kalmıyor yeni üst seviye bir kaç oyun gelene kadar da sistemin eskiyor. Game Pass yeterli.
Kendi tercihin ama ben xbox x öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı