Xbox Series Controller için Bluetooth adaptör önerisi

Passengeribrahim

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bu arkadaşı sipariş edecektim lakin sizin bu konudaki fikirlerinizi almak istedim.
Bu gamepad için TP-Link UB400 almayı planlıyordum, yorumlarına baktım çok övülmüş bilinen bir adaptör galiba.
Lakin aklıma takılan bazı sorular var Bluetooth 4.0 olmasıyla 5.0 olması ne kadar fark eder? Fark ederse Bluetooth 5.0 bir adaptör önerebilir misiniz? Bu Bluetooth adaptörlere hem kulaklık hem gamepad bağlayabilir miyim?
Bugün bu arkadaşı sipariş edecektim lakin sizin bu konudaki fikirlerinizi almak istedim.
Bu gamepad için TP-Link UB400 almayı planlıyordum, yorumlarına baktım çok övülmüş bilinen bir adaptör galiba.
Lakin aklıma takılan bazı sorular var Bluetooth 4.0 olmasıyla 5.0 olması ne kadar fark eder? Fark ederse Bluetooth 5.0 bir adaptör önerebilir misiniz? Bu Bluetooth adaptörlere hem kulaklık hem gamepad bağlayabilir miyim?

TP-Link UB400 yerine
Bu adaptör daha mı iyi olur sizce?

Son düzenleme:
Dediğiniz adaptörü kullananlar var. Ugreen kullananlar da memnun. Kulaklık ile kolu birlikte kullanabilirsiniz.

TP-Link UB400 yerine.
Bu adaptör daha mı iyi olur sizce?

Hocam merhabalar merak ettim aldınız mı diye ben de düşünüyorum almayı aldıysanız memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilk linkteki ürünü almadım. İkinci linkteki ürünü kullanmaktayım. Gayet iyi çalışıyor bir sıkıntısını görmedim.

2. linkden kastın nedir bulamadım bir de Controller kutusu nasıl geldi ben açtığımda Controller hafif tozluydu ve Game Pass kodu çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı