Xbox Series S Alınır mı?

selovaski

Centipat
Merhabalar. Önümüzdeki hafta bir arkadaşım yurtdışına gidecek 1 haftalığına, ben de bir konsol getirmesini rica edeceğim tercih yapmak için 2-3 günüm var. Normal şartlarda PS5 Dijital almak istiyordum fakat ilk partideki kronik sıkıntılar nedeniyle yurtdışından almaktan çekiniyordum, bunu da geçtim konsolun satışı olmadığı için istesem de alamıyorum. Normal şartlarda zaten Series X düşünmesem de stoklarda yok, hal böyleyken Xbox Series S tek alternatifim gibi. Fiyat olarak 2. kontrolcü ile birlikte 355 Euro, 3000-3200 TL gibi bir fiyata geliyor.

Geçen nesilde konsolum yoktu, hiçbir PS oyununu oynamadığım için önce PS5 almak istiyordum bu nedenle ona karşı Series S'i bir tık istemeden alıyorum. Spor simülasyon oyunlarını sevdiğim için ağırlıklı olarak FIFA, NBA, Forza vs. oynayacağımı düşünüyorum. Normalde FPS pek sevmediğim ve gamepad üzerinde hiç oynamadığım için Xbox'ın da eğiliminin Gears, Halo gibi FPS-TPS shooter oyunları olmasından dolayı mesafeliydim zaten. Yine de en iyi oyunlarını oynayacağım tabi ki.

Xbox oyuncuları ne oynuyor, yakın zamanda pek oyun oynamamış biri için neler var, Series S önerir misiniz sorularını sormak istedim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer istemeden alıyorsan hiç alma bence. Keyif almazsın bir kere. Fiyatı iyi fakat istemediğin bir konsol almak ne kadar mantıklı bilemedim.

RTX 3060'ın fiyatını gören herkes forumda Series S alınır mı diye konu açmış.

Sevgili modlar sanırım tüm konuları Xbox Series S Alınır mı şeklinde editleyip yayınlıyor. Ben "Xbox'ta oynanacak en iyi oyunlar" şeklinde açtım konuyu...

Bildiğim kadarıyla 1 yıl garantisi oluyor PS5 DE'nin. Ben de almayı planlıyorum. XSS'den çok daha güçlü bir cihaz.
Hocam istesem de alamıyorum dediğim gibi, hafta başı sipariş vermem gerekli.

Eğer istemeden alıyorsan hiç alma bence. Keyif almazsın bir kere. Fiyatı iyi fakat istemediğin bir konsol almak ne kadar mantıklı bilemedim.
Aslında planım en başından beri Series S+ PS5 DE idi ama öncelik PS4 sahibi de olmadığım için Collection içindeki oyunlar + PS Plus + geçmiş PS4 oyunları ile özel oyunlar çoğalana kadar uzun süre geçirmek olduğu için o oyunlara hazırlamıştım kendimi, bu nedenle öncelikle PS5 almaya kıyasla bir tık istemeden alıyorum dedim. Yoksa devamlı FIFA gibi her sene çıkan spor simülasyon oyunlarını falan Xbox'a almayı düşünüyordum kontrolcüden ötürü, yani Xbox almak kafamda vardı fakat öncelik değildi.

Hocam istesem de alamıyorum dediğim gibi, hafta başı sipariş vermem gerekli.

Aslında planım en başından beri Series S+ PS5 de idi ama öncelik PS4 sahibi de olmadığım için Collection içindeki oyunlar + PS Plus + geçmiş PS4 oyunları ile özel oyunlar çoğalana kadar uzun süre geçirmek olduğu için o oyunlara hazırlamıştım kendimi, bu nedenle öncelikle PS5 almaya kıyasla bir tık istemeden alıyorum dedim. Yoksa devamlı FIFA gibi her sene çıkan spor simülasyon oyunlarını falan Xbox'a almayı düşünüyordum kontrolcüden ötürü, yani Xbox almak kafamda vardı fakat öncelik değildi.

Fiyatı gayet iyi bence denemekten zarar gelmez. 4K oynamak istiyorsan Series X bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı