Xbox Series S almak mantıklı mıydı?

Bende de R9 380 i5 4460 16 GB RAM var acaba satıp böyle bir şey alsammı diye düşünüyorum sıkılır mıyım yeni oyunlar gelir mi acaba bilgisayar daha mı iyi olur kararsızım.
Yap beğenmezsen konsolu satar birazda para koyar daha iyisini alırsın.

Konsoldan oynamayı sevdiğim için almadım aslında çünkü ilk defa konsol sahibi oldum ve güncel hikayeli oyunları oynamak için bunu aldim

İlk konsol deneyimim olacak umarım çabuk alışırım.

O zaman hayırlı olsun diyelim hocam.

Konsoldan oynamayı sevdiğim için almadım aslında çünkü ilk defa konsol sahibi oldum ve güncel hikayeli oyunları oynamak için bunu aldim

Şimdi reis oyunlarda coğu oyun İngilizce Türkçe yama falanda yok nasıl anlıyorsunki? O kadar fazla İngilizcem yok yani ondan bende almayı düşünüyordum vazgeçtim.

Şimdi reis oyunlarda coğu oyun İngilizce Türkçe yama falanda yok nasıl anlıyorsunki? O kadar fazla İngilizcem yok yani ondan bende almayı düşünüyordum vazgeçtim.
Benimde aslında çok İngilizcem yok sağolsun oyunlardan öğrendim ama baya az çok anlıyorum ne dediğini yani o yüzden ben sıkıntı yapmadım alırken ve çoğu oyunda var türkçe.

Bende de R9 380 i5 4460 16 GB RAM var acaba satıp böyle bir şey alsammı diye düşünüyorum sıkılır mıyım yeni oyunlar gelir mi acaba bilgisayar daha mı iyi olur kararsızım. En son PS3 almıştım 3-4 yıl önce PC satıp şimdi bir daha yapsammı diye düşünüyorum ama o zamanlar PS3 de cok iyi oyunlar yoktu şimdi aynı sorunları cekip sıkılır mıyım oyunlar Türkçe değil falan onlar biraz korkutuyor insanı.

Kesinlikle alınır hocam o sistemle adam akılı oyun oynanmaz Series S de şu an tüm güncel oyunlar var Türkçe falanda yapacak bir şey yok ama yine de bazı oyunlarda Türkçe var.

Bende de R9 380 i5 4460 16 GB RAM var acaba satıp böyle bir şey alsammı diye düşünüyorum sıkılır mıyım yeni oyunlar gelir mi acaba bilgisayar daha mı iyi olur kararsızım. En son PS3 almıştım 3-4 yıl önce PC satıp şimdi bir daha yapsammı diye düşünüyorum ama o zamanlar PS3 de cok iyi oyunlar yoktu şimdi aynı sorunları cekip sıkılır mıyım oyunlar Türkçe değil falan onlar biraz korkutuyor insanı.

Bence yap Türkçe olmasa bile anlaşılıyor aman aman İngilizce istemiyor. Zaten Sony bircok oyuna destek veriyor. İşlemcin bayağı kötü zaten yap gitsin bence kodlama yapmıyorsan dizi film de izletir.

Kesinlikle alınır hocam o sistemle adam akılı oyun oynanmaz Series S de şu an tüm güncel oyunlar var Türkçe falanda yapacak bir şey yok ama yine de bazı oyunlarda Türkçe var.

Yeni televizyon alacaklar ailem o zaman alırım olmadı ya

Bence yap Türkçe olmasa bile anlaşılıyor aman aman İngilizce istemiyor. Zaten Sony bircok oyuna destek veriyor. İşlemcin bayağı kötü zaten yap gitsin bence kodlama yapmıyorsan dizi film de izletir.

PS4 mü Series S mi daha mantıklı? PS4'te Last of Us Uncharted falanda var ama.

Yeni televizyon alacaklar ailem o zaman alırım olmadı ya

PS4 mü Series S mi daha mantıklı? PS4'te Last of Us Uncharted falanda var ama.
Tabikide series s daha mantıklı ps4 yeni oyunları almıyor artık bildiğim kadarıyla ama sonynin özel oyunlarına aşıksanız bisey diyemem. Bu arada series s i bayabi kullandım çok sevdim grafikler vs çok iyi almayı düşünen varsa düşünmesin alsın direkt.

Tabii ki de Series S daha mantıklı PS4 yeni oyunları almıyor artık bildiğim kadarıyla ama Sony'nin özel oyunlarına aşıksanız bir şey diyemem. Bu arada Series S'i bayağı bir kullandım çok sevdim grafikler vs çok iyi almayı düşünen varsa düşünmesin alsın direkt.

RDR2'yi oradan oynarız olmadı :D Uncharted'i bilgisayara yüklüyüm belki oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı