İnceleme Xbox Series S deneyimlerim

Arkadaşlar size Xbox Series S deneyimlerimi anlatmak istiyorum ilk önce bu cihaz alınır mı? Sorusuna bir son vermek lazım kesinlikle alınır ben kasma donma veya aşırı ısınma gibi bir durumla karşılaşmadım bu konsol hakkında sorulan bazı sorularına cevaplamak istiyorum.

1.) Güçlü bir konsol mu?

Evet, PS5 veya Xbox Series X kadar güçlü Olmasa da yine de güçlü bir konsol.

2. Xbox Series X mi yoksa bunu mu almalıyım?

Bu sizin bütçenize alakalı orta seviyeli bir bütçeniz varsa Series S öneririm ve sizi hiç üzmez ama yüksek gelirli bir bütçeniz var ise kesinlikle Series X alın derim.

120 Hz destekliyor mu?

Evet destekliyor.

2K destekliyor mu?

Evet 2K şekilde oyun oynayabilirsiniz.

PlayStation 4 Pro mu yoksa Series S mi?

PlayStation 4 eskilerde kaldı Series S sizin için çok daha iyi olacaktır.

Depolaması sıkıntı yaratır mı?

Evet biraz sıkıntı yaratabilir ama bu sizin ne kadar oyun oynadığınıza bağlı farklı oyunlar denemeyi seviyorsanız depolamayı yükseltmeniz gerekebilir.

SSD hızlı mı?

Evet hızlı.

Yüksek özellikli oyunlar kasar mı? Örnek: RDR2 Cyberpunk 2077 GTA V

Ben yüksek özellikli oyunlardan oynuyorum hiç kasma yaşamadım fakat siz oyunun Xbox One versiyonunu alırsanız kasma yapabilir her zaman Xbox series x|s
Versiyonunu satın alın o zaman kasma yaşamazsınız.

Series S televizyonum ile uyumlu mu?

Televizyonunuzda HDMI girişi var ise bağlayabilirsiniz.

Kontrolcüde titreşim özelliği var mı?

Titreşim özelliği bulunmaktadır.

Kontrolcü rahat mı?

Evet, ele tam oturuyor ve çok rahat.

Kontrolcüdeki piller sıkıntı yapabilir mi?

Bence şarj edilebilir pil kullanırsanız daha iyi olur ama normal pil kullanırsanız sıkıntı yapabilir evet.

Geriye uyumluluk iyi mi?

Evet çoğu Xbox 360 ve diğer eski konsol oyunlarını oynayabilirsiniz.

Sizin de soracağınız sorular olursa yanıtlayabilirim şimdi ise Series S'den memnun muyum ona geçelim.

Evet memnunum cihaz beni hiç üzmedi ve kasma yaşamadım tasarımı da çok hoşuma gitti ben futbol oyunları FPS oyunları falan oynarım genellikle ve hiçbir sıkıntı görmedim fakat Series S bile çok pahalılandı ama kaliteli ve uygun fiyatlı konsol arıyorsanız Series S öneririm.

Geri
Yukarı