Xbox Series S için monitör tavsiyesi

4ristocrat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şu an elimde Series S var ve 3 gündür kullanıyorum. Konsoldan gayet memnunun ama şöyle bir sorun var kullandığım ekran eski bir TV ve 720P kalitede veriyor ve konsolu tam kalite ve kapasitede kullanamıyorum. Önerilere biraz baktım ama kafam karıştı. Genel olarak 2K ekrana 27 inç öneriliyor ben de bu şekilde almak istiyorum. Ama ben FPS oyuncusu olmadığım renklerin canlılığı ve görüntü kalitesi benim için önemli. Fiyat olarak 3000 3300 falan olsa müthiş olur çünkü bütçem az.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda gördüğüm kadarıyla oyunlara 2K'da 60 üstü FPS veriyor bu sebeple 120 FPS almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada her oyuna 60 üstü fps vermiyor sadece anlaşmalı oldukları oyunlara böyle bir şey yapılıyor. Watch Dogs Legion bile şu an 30 fps çalışıyor diye biliyorum. Belki ileride yamalarla 60 fps yapılır. (Valhalla update ile 60 fps yapılmıştı)

Bu arada her oyuna 60 üstü fps vermiyor sadece anlaşmalı oldukları oyunlara böyle bir şey yapılıyor. Watch Dogs Legion bile şu an 30 fps çalışıyor diye biliyorum. Belki ileride yamalarla 60 fps yapılır. (Valhalla update ile 60 fps yapılmıştı)
Bende ileride 60 üstü kesin verir diye düşünüyorum konsol daha çok yeni. oyunlar ve firmalar destekleyecektir ilerleyen zamanlarda.

Geri
Yukarı