Xbox Series S ısınma problemi

Dostlar konsolu daha dün aldım. Forza yükledim ve bu sabah konsolu çalıştırdım iki dakika geçti konsol çok ısındı. Bu normal mi? Sadece siyah ızgaranın olduğu yer çok sıcak ve fön makinesı gibi kokuyor. Normal mi bu durum? Az önce güç tasarrufu moduna aldım.

Kanka sonra ne yaptın bana da aynısı oldu korktum bir şey olur mu diye sonra ne yaptın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka sonra ne yaptın bana da aynısı oldu korktum bir şey olur mu diye sonra ne yaptın.
Normal, siyah ızgara bölümünün üstünü kapatma, sağı solu açık olsun. Isı siyah ızgarada toplanıyor, o tarafta bileşen mevcut değil zaten. Dert etmen gereken bir durum yok. Hâla daha kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı. Siyah tarafın sıcak olma sebebi ısıyı toplayan rezistanslar orada bulunuyor.

Normal, siyah ızgara bölümünün üstünü kapatma, sağı solu açık olsun. Isı siyah ızgarada toplanıyor, o tarafta bileşen mevcut değil zaten. Dert etmen gereken bir durum yok. Hâla daha kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı. Siyah tarafın sıcak olma sebebi ısıyı toplayan rezistanslar orada bulunuyor.
Ama knk benim elim koyduğumda elim yanıyor ve ısındığında güvenlik için kapatıyor seninki kapanıyormu.

Yeni konular

Geri
Yukarı