Xbox Series S ısınma problemi

Boş boş niye göndersin? Forza'da genel bir sorun var yeni nesilde.

"Bence garantiye yollamanızda fayda var üründe problem varsa Xbox yenisini gönderiyor zaten çok ihtiyacınız yoksa hem bir bakıma da gitmiş olur."

Dostlar bu ısınma şeysi çok normal bir durum zannımca
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda da gözüktüğü gibi konsolun siyah ızgarasının bulunduğu yerin altında rezistanslar var yani konsolun ızgara tarafı tamamen rezistansa ayrılmış diğer taraf ise bileşenlerin bulunduğu kısım. Isı ızgaranın orda toplanıyor yani bileşenlere bir şey olmuyor. Isınma durumu gayet doğal.

Hacı abiler eğer forza gibi oyunlarda donuyor sa İnternet le alakalı Bi sorun vardır çünkü donuduğu zaman oturum kapatılıyor veya İnternete bağlanmaya çalışıyor sorunun sebebi o olabilir çünkü başka Bi oyunda yaşamadınız

Boş boş niye göndersin? Forza'da genel bir sorun var yeni nesilde.
Evet bende SX'ten Forza oynamıştım. SSD ve 3060 muadili ekran kartına rağmen doku paketleri komik bir şekilde geç yükleniyor. Yüksek kalite dokular arabanın 2-3 metrelik yarıçapında bir anda yükleniyor. Gölgeler metre metre bir anda geçiş yapıyor.

Evet ya benimde öyle far cry 3 Xbox 360 versiyonu açtım 60fps akıyor ancak elimi koyunca sıcak bide tiz bi ses var coil whine sanırım normalmi ? Demekki yüksek kaliteli ( Rdr2,cyberpunk) açsak ev alev alacak ?

Dostlar konsolu daha dün aldım. Forza yükledim ve bu sabah konsolu çalıştırdım iki dakika geçti konsol çok ısındı. Bu normal mi? Sadece siyah ızgaranın olduğu yer çok sıcak ve fön makinası gibi kokuyor. Normal mi bu durum? Az önce güç tasarrufu moduna aldım.

Hocam kapatırken ayarlardan tam kapama yapın. Yoksa bekleme konumuna geçip, sürekli çalışıp, ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı