Xbox Series S kaç TL eder?

Ben de yeni koydum kutusu mutusu her şeyiyle beraber 7kya. Her mesajta son oluru ne, pazarlık yapabilir misiniz, cart curt diye sorular
soruyorlar deli oldum. İlk defa satış yapıyorum onlineda iyi ders oldu. Pazarlık payı bırak her zaman. Büyük ihtimalle birkaç güne ben de fiyatını yükselticem.

Ben de yeni koydum kutusu mutusu her şeyiyle beraber 7kya. Her mesajta son oluru ne, pazarlık yapabilir misiniz, cart curt diye sorular.
Soruyorlar deli oldum. İlk defa satış yapıyorum Online'da iyi ders oldu. Pazarlık payı bırak her zaman. Büyük ihtimalle birkaç güne ben de fiyatını yükselteceğim.

İlanın linkini gönderebilir misin?

bende düşünüyorum series s var bendede rdr2 satın alınmış 2024 eylül ayına kadar game pass var bi iki tane düşük bütćeli oyun var kaç para eder bende merak ediyorum
Sıfır 9.500-9.750 TL olduğunu baz alırsak ve sahibinden sitesinde ilanın hakkında kısmına bu dediğiniz özellikleri açıklarsanız değerini bilen birisi (gamepass'in fiyatını) 8.000 TL- 8.250 TL arası alır diye düşünüyorum. Sonuçta alıcı sizin gamepass hesabınızı istemeyebilir. İstemezse en üstte dediğim adamla aynı fiyattan alır.

Ben de yeni koydum kutusu mutusu her şeyiyle beraber 7kya. Her mesajta son oluru ne, pazarlık yapabilir misiniz, cart curt diye sorular
soruyorlar deli oldum. İlk defa satış yapıyorum onlineda iyi ders oldu. Pazarlık payı bırak her zaman. Büyük ihtimalle birkaç güne ben de fiyatını yükselticem.
Garantisi yoksa sormaları normal. Garantisi varsa 7000 uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı